Lublin

W najbliższą sobotę, 17 sierpnia, widzimy się nad Zalewem Zemborzyckim, a konkretnie na Słonecznym Wrotkowie! Wpadajcie, przybijemy piątki!
W najbliższą sobotę widzimy się na Farmie Iluzji. Później skaczemy razem w Jump XL, a po południu małe zakupy w Bricomanie. Gotowi?
Ekipy Busa ESKA Summer City nie mogło zabraknąć podczas Carnavalu Sztukmistrzów 2019 w Lublinie. Kogo nie było, niech żałuje. Warto było nas odwiedzić! Sprawdźcie naszą fotorelację.
Wakacyjna akcja ESKA Summer City trwa w najlepsze! Jak wiecie, odwiedzamy najgorętsze letnie miejscówki. W piątkowe popołudnie nie mogło więc nas zabraknąć w centrum Lublina.
W ten weekend wszyscy jadą do Lublina na Carnaval Sztukmistrzów. Nie inaczej robi też ekipa z Busa ESKA Summer City, która odwiedza najciekawsze miejsca w Polsce!
To będzie najgorętsze wydarzenie tego lata! ESKA Summer City rusza do centrum Lublina, gdzie od czwartku będzie trwał Carnaval Sztukmistrzów!
Wakacyjna ekipa Radia ESKA odwiedza różne miejsca w Lublinie i regionie. Zawsze mają ze sobą dużo uśmiechu, gorącą atmosferę, eskową muzę i gadżety!
Wakacyjna akcja Radia ESKA nie zwalnia tempa! W weekend skaczemy w Jump XL. A to nie jedyne miejsce, w którym można spotkać nasz patrol. Gotowi?