Gorąca sobota z ESKA Summer City! Gdzie będziemy 10 sierpnia? [PROGRAM]

2019-08-07 14:35 ESC
ESKA Summer City w centrum Lublina! Bawimy się razem z Wami!
Autor: Justa Dominik

W najbliższą sobotę widzimy się na Farmie Iluzji. Później skaczemy razem w Jump XL, a po południu małe zakupy w Bricomanie. Gotowi?

ESKA Summer City, czyli wakacyjna akcja Radia ESKA nie zwalnia tempa! W lipcu i sierpniu nasza ekipa odwiedza najgorętsze miejscówki w Lublinie i regionie.

Wpadajcie i bawcie się razem z nami! Spotkanie naszego patrolu to gwarantowany uśmiech, dobra zabawa, okazja do przybicia piątek z naszymi ludźmi i – przede wszystkim – morze gadżetów, którymi chętnie się z Wami podzielimy.

Koszulki, nerki, płyty, plecako-worki, lizaki, czapki, smycze... I tak dalej i tak dalej. Rozdajemy je przez całe lato!

ESKA Summer City – 10 sierpnia 2019

W najbliższą sobotę, 10 sierpnia bawimy się razem na Farmie Iluzji. Park Edukacji i Rozrywki w Mościskach (Trojanów, w połowie drogi z Lublina do Warszawy) czeka na Was od 10.00. To właśnie tam spędzimy gorące sobotnie przedpołudnie!

Od 15.00 skaczemy razem na trampolinach w Jump XL, czyli przy al. Witosa 16F. Gotowi na aktywną sobotę? Będzie się działo! Na trampoliny wpadajcie też w inne dni tygodnia. W audycji ESKA Summer City na 103,6 fm rozdajemy wejściówki!

A po południu może małe zakupy? Od 17.00 szukajcie patrolu ESKA Summer City przed i w Bricomanie przy al. Kraśnickiej 128 w Lublinie. Zakupy przy okazji remontu? A może wyprawa po inspiracje? Tak czy inaczej – wpadajcie! Będziemy tam na Was czekać!

To wszystko w sobotę, 10 sierpnia. ESKA Summer City nie zwalnia tempa!