KARAMBOLE na krajowej „82”. Siedem samochodów w Kołaczach, pięć w Zofiówce [ZDJĘCIA]

2020-01-17 14:33 mt
KARAMBOLE na krajowej „82”. Siedem samochodów w Kołaczach
Autor: KWP Lublin

Pięć aut rozbitych w Zofiówce. Siedem kolejnych w Kołaczach. Poważne karambole na krajowej „82” na Lubelszczyźnie. Śliskie nawierzchnie dróg i gęste mgły spowodowały duże utrudnienia dla kierowców. To nie był bezpieczny poranek na drogach!

To nie był bezpieczny poranek na drogach. O poranku dla DK 82 doszło do dwóch karamboli. Siedem samochodów zderzyło się w Kołaczach. Pięć kolejnych w Zofiówce.

Kołacze: Siedem uszkodzonych aut

Niespokojny poranek na drodze krajowej nr 82 na Lubelszczyźnie. – Na łuku jezdni, na śliskiej nawierzchni i w dużej mgle doszło do zderzenia łącznie siedmiu pojazdów, których kierujący stracili nad nimi panowanie – informują włodawscy policjanci.

Samochody zostały zniszczone. Na szczęście nikt nie został ranny. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Zofiówka: Pięć rozbitych samochodów

Do zdarzenia w Zofiówce doszło około godz. 6.00. – 26-letni mężczyzna jadący Renault Megane na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i zjechał do rowu. Na miejsce przyjechała pomoc drogowa, by wydostać pojazd z rowu. W tym samym czasie od Lublina jechał Renault Trafic, którego kierujący uderzył w Renault Megane i samochód pomocy drogowej. Następnie na Renault Trafic najechał kierujący Kia, który po tym zdarzeniu zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z oplem – informują łęczyńscy policjanci.

Na miejscu interweniowała policja, pogotowie i straż pożarna. Jedna osoba trafiła do szpitala.

KARAMBOLE na krajowej „82”. Pięć samochodów w Zofiówce
Autor: KWP Lublin