Koronawirus: Lublin jak OPUSZCZONE MIASTO. Niezwykłe zdjęcia! #ZostanWDomu [GALERIA]

2020-03-17 13:11 mt

Trwa globalna pandemia koronawirusa. Lublin wygląda momentami jak… opuszczone miasto. I bardzo dobrze. Zobaczcie niezwykłe zdjęcia z czasu epidemii, które pokazują, że potrafimy być odpowiedzialni. Lekarze nie mają wątpliwości i zachęcają: #ZostanWDomu.

Na Lubelszczyźnie potwierdzono już ponad 20 przypadków zakażenia kotonawirusem. Zobaczcie niezwykłe zdjęcia z czasu epidemii: Lublin jak opuszczone miasto! Niecodziennie widoki publikuje w sieci Ratusz, zachęcając mieszkańców: #ZostanWDomu.

Urząd Miasta Lublin ograniczył przyjmowanie mieszkańców do niezbędnego minimum. Podobnie jest w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Szkoły, przedszkola, kina i galerie są zamknięte. Większość lublinian odpowiedzialnie wybrała ograniczenie wyjść z domu i przechodzą dobrowolną „kwarantannę”. Stąd pustki na ulicach – bardzo nietypowe jak na Lublin. Zobaczcie!

W całej Polsce odnotowano już ponad 200 przypadków koronawirusa. Lekarze i służby sanitarne zachęcają, by zostać w domu i unikać miejsc, w których gromadzą się ludzie. Wizyty w zatłoczonych sklepach, kościołach czy nawet wąwozach i parkach – lepiej odłożyć na przyszłość.

Koronawirus w Polsce - RAPORT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.