Krasnystaw: ZAATAKOWAŁ młodą kobietę! ROZPOZNAJESZ GO? [ZDJĘCIA]

2020-02-21 14:01 mt

Przerażająca historia z Krasnegostawu na Lubelszczyźnie. Ten mężczyzna zaatakował młodą kobietę, gdy wracała ze szkoły! Policja i prokuratura podejrzewają, że dopuścił się „innej czynności seksualnej”. Rozpoznajesz go? Trwają poszukiwania!

Krasnystaw: Ten mężczyzna zaatakował młodą kobietę! Rzucił się na nią, gdy weszła do klatki schodowej bloku… Postępowanie prowadzone jest w kierunku dopuszczenia się innej czynności seksualnej!

Rozpoznajecie go? Podajecie dalej! Policja i prokuratura szuka tego mężczyzny. Śledczy proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. W poniedziałek w Krasnymstawie zaatakował młodą dziewczynę!

Do zdarzenia doszło 17 lutego po godzinie 13.00 na jednym z krasnostawskich osiedli. Młoda kobieta, wracając ze szkoły, weszła do klatki schodowej bloku, w którym mieszka. Za nią wszedł mężczyzna w kurtce z kapturem. Gdy znaleźli się wewnątrz, mężczyzna chwycił kobietę obiema rękoma, a ta straciła równowagę i upadła – informuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Wizerunek napastnika zarejestrowały kamery monitoringu. To wysoki, tęgi mężczyzna, około „pięćdziesiątki”. Krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem prowadzą postępowanie w kierunku dopuszczenia się „innej czynności seksualnej”.

Jeśli rozpoznajecie tego mężczyznę albo wiecie coś na temat ataku w Krasnymstawie – skontaktujcie się z policjantami prowadzącymi tę sprawę: tel. (82) 575 62 10 lub z najbliższą jednostką policji (112).

Niezapomniani - ofiary wypadków samochodowych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.