Lubelskie: GIGANTYCZNE OPÓŹNIENIA na kolei. Uszkodzona trakcja [AKTUALIZACJA]

2020-01-22 10:15 mt
Lubelskie: GIGANTYCZNE OPÓŹNIENIA na kolei. Dramatyczna sytuacja pasażerów!
Autor: pixabay.com/Suzzan07

Na trasie Lublin-Warszawa zerwała się trakcja kolejowa! Pociągi na Lubelszczyźnie mają gigantyczne opóźnienia. Pasażerowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Sytuacja jest bardzo trudna!

AKTUALIZACJA – godz. 10.15

Nawet do dwóch godzin opóźnienia mają pociągi jadące z Dęblina do Lublina. Część składów ma opóźnienia sięgające od kilkunastu minut do godziny. To w wyniku uszkodzenia sieci trakcyjnej, do którego doszło w okolicach przystanku Puławy Azoty.

Jak informuje Radio ESKA Lublin: pasażerowie pociągów regionalnych korzystają z autobusowej komunikacji zastępczej, natomiast składy dalekobieżne kursują objazdami przez Parczew i Łuków. Przyczyny awarii ustalają technicy, naprawa może potrwać co najmniej do godziny 14.00.

AKTUALIZACJA – godz. 9.45

„Czartoryski” z Lublina Głównego do Warszawy Zachodniej ma 169 minut opóźnienia. KIEV Express do Warszawy ma 66 minut spóźnienia.

„Chełmianin” z Warszawy Zachodniej do Chełma ma 127 minut opóźnienia. Pociąg Przewozów Regionalnych z Dęblina do Lublina ma 131 minut opóźnienia.

Gigantyczne opóźnienia na kolei na Lubelszczyźnie. Jak informuje Kurier Lubelski – na trasie Lublin-Warszawa zerwała się trakcja. Do awarii miało dojść około godz. 6.00 w okolicach przystanku Azoty Puławy.

Jak informują PKP Polskie Linie Kolejowe – skład jadący z Dęblina do Lublina ma 128 minut opóźnienia! „Chełmianin” jadący z Warszawy Zachodniej do Chełma spóźnia się 92 minuty!

Pasażerowie muszą uzbroić się w cierpliwość. W części połączeń skierowano na trasę przez Łuków. Na linii Lublin-Warszawa wprowadzono autobusową komunikację zastępczą. Tak samo, jak dla składu z Warszawy do Chełma.

„Czartoryski” z Lublina do Warszawy Zachodniej ma cztery minuty spóźnienia. Pociąg z Lublina do Dęblina – 22 minuty. „Zamoyski” jadący z Przemyśla do Piły ma 17 minut opóźnienia.