Lublin: MORDERSTWO 10-LATKA. W poniedziałek sekcja zwłok [AUDIO]

2019-12-01 17:08 mt / BW (Radio ESKA)
Lubin: MORDERSTWO 10-LATKA. Dziś przesłuchanie Moniki S. Jutro sekcja zwłok
Autor: zdj. ilustr., Krzysztof Radzki CrissArt Photography

Nowe fakty ws. makabrycznej zbrodni w Lublinie. Ciało 10-letniego chłopca odnaleziono w piątek w centrum miasta. Prokuratura podejrzewa jego matkę. To bohaterka innego, głośnego śledztwa...

Dziś przesłuchanie, a potem prawdopodobnie zarzuty. Ma je usłyszeć matka dziesięcioletniego chłopca, którego ciało znaleziono w piątek w hostelu w centrum Lublina. Wszystko wygląda na to, że dziecko zostało uduszone.

Sprawę cały czas wyjaśnia policja i prokuratura. Z dnia na dzień poznajemy też coraz więcej szczegółów dotyczących tej makabrycznej zbrodni!

Sprawę śledzi Bartek Ważny z Radia ESKA Lublin. Posłuchaj!

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ostatnią osobą, która miała kontakt z chłopcem, była jego matka – 38-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego. Została za zatrzymana do wyjaśnienia – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że matka chłopca to Monika S. była prezes Bractwa im. Św. Alberta w Lublinie. Blisko rok temu została oskarżona o kradzież z kont organizacji blisko ćwierć miliona złotych! Przyznała się do winy.

W niedzielę matka chłopca miała usłyszeć prokuratorskie zarzuty. Na poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok 10-latka.