Lublin: Nie chcieli go na imprezie, więc sięgnął po BROŃ! 68-letni senior JAK GANGSTER

2020-01-13 14:20 mt
Lublin: Nie chcieli go na imprezie, więc sięgnął po BROŃ! 68-letni senior JAK GANGSTER
Autor: pixabay.com/PDPics

68-letni senior zachował się prawie jak filmowy (albo i realny) gangster. Wszystko wydarzyło się w Lublinie. Jego koledzy nie chcieli dłużej jego towarzystwa, ale on nigdzie się nie wybierał… W pewnym momencie sięgnął po broń! Bawił się rewolwerem jak zabawką.

Zaskakująca sytuacja z Lublina. Wszystko zaczęło się od telefonu na policję. Dzwonił jeden z uczestników spotkania towarzyskiego, trwającego w jednym z mieszkań na terenie miasta. Imprezowicze poprosili 68-latka, by wyszedł, ale ten… postanowił się postawić – jak gangster!

Z informacji przekazanej funkcjonariuszom wynikało, że w mieszkaniu przebywa mężczyzna, który pomimo próśb nie chce opuścić lokalu. Dodatkowo, w pewnym momencie miał wyciągnąć rewolwer, którym zaczął spokojnie kręcić na palcu, nie reagując na wezwania właściciela – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mundurowi zabrali 68-latka do policyjnego aresztu. – Usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz naruszenie miru domowego. Został objęty dozorem policji – dodaje Gołębiowski.

68-letniemu mężczyźnie może grozić surowa kara – nawet 10 lat więzienia.