Szukasz mieszkania? Poznaj OSIEDLE NAD ZALEWEM od 3D Lublin Development [WIZUALIZACJE]

2020-01-23 7:00 Artykuł sponsorowany
Szukasz mieszkania? Poznaj OSIEDLE NAD ZALEWEM od 3D Lublin Development [WIZUALIZACJE]
Autor: 3D Lublin Development

Szukasz mieszkania? Poznaj nową inwestycję 3D Lublin Development: Osiedle nad Zalewem przy ul. Wolińskiego. To może być Twoje miejsce w Lublinie! Pełne spokoju i zieleni, a jednocześnie otoczone przemyślaną infrastrukturą i dobrze skomunikowane z centrum miasta. Czego chcieć więcej?

Szukasz mieszkania w Lublinie? Poznaj nową inwestycję 3D Lublin Development: Osiedle nad Zalewem! To kompleks czterech bloków przy ul. Wolińskiego. Miejsce pełne spokoju, a jednocześnie idealne dla aktywnych. Otoczone infrastrukturą, dobrze skomunikowane z centrum miasta… Sam zobacz!

Lublin. Osiedle nad Zalewem

Okolice Zalewu Zemborzyckiego to prężnie rozwijająca się część miasta i doskonałe miejsce, by „rozwinąć żagle” i… „zapuścić korzenie”. Blisko wody i lasu. A jednocześnie niedaleko od centrum miasta i z dobrym połączeniem z innymi dzielnicami. Takie właśnie jest Osiedle nad Zalewem. „Nowy” Wrotków rozwija się bardzo dynamicznie. I nic dziwnego!

Lublin: Szukasz mieszkania? Poznaj OSIEDLE NAD ZALEWEM od 3D Development
Autor: 3D Development

Cztery bloki i aż 130 mieszkań o powierzchni poniżej 40 mkw.!

Osiedle nad Zalewem to inwestycja realizowana w czterech etapach. Każdy z nich to kolejny, pięciokondygnacyjny blok, mieszczący 65 mieszkań! W sumie będzie ich 260. W tym aż 130 mieszkań o powierzchni poniżej 40 metrów kwadratowych. Na taki metraż jest dziś największe zapotrzebowanie i takich mieszkań na rynku brakuje. To doskonałe lokum „na start” albo inwestycja na przyszłość.

W ofercie jest duży wybór kawalerek. Najmniejsze kawalerki mają 27 metrów kwadratowych, największe 34 mkw. Mieszkania dwupokojowe rozpoczynają się od 35 mkw., a kończą na 38 mkw. Następne są mieszkania 3-pokojowe, o powierzchni 49 mkw. Z kolei mieszkania 4-pokojowe mają po 58 metrów. Dla tych, którzy potrzebują większych powierzchni, istnieje możliwość łączenia mieszkań. Te na parterze mają wydzielone prywatne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach – funkcjonalne balkony.

Na stronie internetowej 3d-mieszkania.pl łatwo wybierzesz swoje mieszkanie, kierując się metrażem, liczbą pokoi, piętrem albo etapem realizacji inwestycji.

Szukasz mieszkania? Poznaj OSIEDLE NAD ZALEWEM od 3D Lublin Development [WIZUALIZACJE]
Autor: 3D Lublin Development

Mieszkania stworzone dla Ciebie!

Osiedle nad Zalewem zostało zaprojektowane i zrealizowane z myślą o przyszłych jego mieszkańcach. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Bloki są wyposażone w windy i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych czy rodzin z małymi dziećmi. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, podziemne i naziemne miejsca parkingowe, przestronne i funkcjonale części wspólne.

Idealna lokalizacja!

Bliskość Zalewu Zemborzyckiego i lasu sprawia, że nowa inwestycja 3D Lublin Development spodoba się zarówno osobom ceniącym spokój, jak i aktywność. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się szkoła podstawowa (z basenem i Orlikiem), przedszkola, sklepy.

Z dala od zgiełku centrum miasta, a jednocześnie z doskonałym połączeniem infrastrukturalnym z innymi dzielnicami. Kompromis między spokojem a bliskością do tętniącego życiem centrum Lublina.

Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego, wokół którego zlokalizowanych jest: kilka ośrodków rekreacyjnych, gdzie można skorzystać z basenów i zjeżdżalni, wyciągu dla narciarzy wodnych z torem z przeszkodami; ścieżka rowerowa wokół zalewu i park linowy. Dostępna jest też wypożyczalnia sprzętów wodnych (kajaki, rowery wodne), a także ośrodek golfowy, place zabaw i boisko do siatkówki plażowej – zachęcają przedstawiciele inwestora.

Lublin: Szukasz mieszkania? Poznaj OSIEDLE NAD ZALEWEM od 3D Development
Autor: 3D Development

Osiedle nad Zalewem od 3D Lublin Development

Pierwszy z czterech bloków będzie gotowy już jesienią 2020 roku. Kolejne mieszkania czekają na swoich właścicieli. Odwiedź stronę internetową www.3d-mieszkania.pl i Biuro Sprzedaży przy ul. Grabskiego 25-J w Lublinie.

Osiedle nad Zalewem
3D Lublin Development Sp. z o.o., Sp. K.

Biuro Sprzedaży
ul. Grabskiego 25-J w Lublinie
poniedziałek-piątek – godz. 8.00-16.00

tel.: 604 70 80 70, (81) 444 22 00
www.3d-mieszkania.pl
mieszkania@3d-lublin.com.pl

Artykuł sponsorowany