MAKABRA! Wbił sobie nóż w brzuch! Jelita wypadły na zewnątrz. 48-latek NIE ŻYJE

2020-01-15 13:12 mt
MAKABRA! Wbił sobie nóż w brzuch! Jelita wypadły się na zewnątrz. 48-latek NIE ŻYJE
Autor: unsplash.com // Markus Spiske

Makabryczna historia z Lubelszczyzny. 48-latek wbił sobie nóż w brzuch! Do dramatycznego wypadku doszło zupełnym przypadkiem, gdy… strugał drewniane szczypki. Rozciął sobie brzuch, a jelita wypadły na zewnątrz. Mężczyzna nie żyje.

Wbił sobie nóż w brzuch! Makabra na Lubelszczyźnie. Historię 48-latka opisuje Super Tydzień Chełmski. Wypadek zakończył się tragicznie – mężczyzna nie żyje.

Wszystko wydarzyło się 4 stycznia w Sielcu (w gminie Leśniowice, pow. chełmski). Mężczyzna strugał drewna na rozpałkę… W pewnym momencie – jak opisuje tygodnik – nóż zjechał z ciętej szczypki i wbił mu się prosto w brzuch. Wnętrzności i jelita wydostały się na zewnątrz!

Na miejscu interweniowało pogotowie. 48-latek nie chciał jechać do szpitala, był pod wpływem alkoholu, o własnych siłach doszedł do karetki. Przez cały czas był przytomny. Nic nie wskazywało na tragiczny finał całej sprawy…

Następnego dnia doszło do krwotoku, mężczyzna znów był operowany. Zmarł na OIOM-ie. 48-latek miał żonę, osierocił roczne dziecko. Dlaczego zginął? Czy miało to związek z groźnym wypadkiem? Sprawę bada chełmska prokuratura.