Nie żyje gwiazda „Chłopaków do wzięcia”. Fani są pogrążeni w żałobie [WIDEO]

2020-01-22 7:32 RS
Nie żyje gwiazda Chłopaków do wzięcia. Fani są pogrążeni w żałobie
Autor: Chłopaki do wzięcia

Nie żyje popularny oficer Wiesiek z programu „Chłopaki do wzięcia”. Informację o śmierci telewizyjnej gwiazdy opublikowano na jego oficjalnej stronie w mediach społecznościowych. Mężczyzna zmarł 12 stycznia. Jego fani są pogrążeni w żałobie.

– W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu Chłopaki do wzięcia. Będzie nam ciebie brakowało... – napisano na oficjalnym profilu telewizyjnego gwiazdora.

Mężczyzna zmarł 12 stycznia. Przyczyna śmierci nie jest znana. Oficer Wiesiek został pochowany 17 stycznia w Józefowie, małej wsi pod Zamościem, z której pochodził.

Oficer Wiesiek swoją popularność zdobył poprzez udział w popularnym programie telewizji Polsat pt. „Chłopaki do wzięcia”. Chciał dzięki temu odnaleźć miłość swojego życia. Swój przydomek zawdzięczał mundurom, który nosił z uwielbieniem. Woził w nim do ślubu panny młode. Był zawsze wesołym i towarzyskim mężczyzną. Fani są załamani informacją, że oficer Wiesław odszedł na wieczność. Swój żal wylewali w komentarzach pod postem.

- Spoczywaj w spokoju będziemy Cię zawsze pamiętać (*)

- Wielka Szkoda. Nie będzie już przygód oficera Wieśka. Był niezastąpiony. R.I.P

- Poznałam. Fajny ziomeczek. Smutek, że odszedł.

Zwrócili również uwagę, że Wiesiek nie jest pierwszą postacią z „Chłopaków do wzięcia”, która odeszła na tamten świat. Wcześniej fani serialu musieli pogodzić się ze śmiercią pana Stanisława i Romana Paszkowskiego, zwanego „Napoleonem”.