Odkryj Lublin na sportowo! Trwją zapisy do ostatniej w tym sezonie gry miejskiej [AUDIO]

2019-10-09 12:40 Monika Kowalewicz
mat. ilustracyjny
Autor: frolicsomepl, pixabay.com

Na lubelskich miłośników łamigłówek i sportowej aktywności czeka kolejne wyzwanie. Przed nami ostatnia w tym sezonie gra miejska organizowana przez Lubelską Ligę Gier Miejskich. Motywem przewodnim zmagań będzie sport!

Trwają zapisy na grę miejską „Lublin na sportowo”. Na uczestników czeka sprawdzian wiedzy oraz kilka zadań praktycznych.

– Przygotowaliśmy pytania dotyczące klubów sportowych z Lublina, ale będziemy też pytać o same dyscypliny. Natomiast zadania praktyczne nie są zbyt skomplikowane i nie trzeba być sportowcem, żeby sobie z nimi poradzić. Każdy bez problemu da radę je wykonać – mówi Kamila Gad, jedna z organizatorek.

Drużyny mogą liczyć od jednej do czterech osób. Trzeba będzie przemieszczać się po mieście – dowolnym środkiem transportu. Na tych, którzy wybiorą komunikację miejską czekają darmowe przejazdówki. Czas na uporanie się z przygotowanymi zadaniami to dwie godziny!

Zapisy zakończą się godzinę przed rozpoczęciem zmagań. Link dostępny jest na facebooku pod wydarzeniem „IV GRA MIEJSKA- LUBLIN NA SPORTOWO”.

Impreza odbędzie się w sobotę, 12 października. Start o godz. 14.00 przy Aqua Lublin przy al. Zygmuntowskich.

Na Grę Miejską - Lublin Na Sportowo zaprasza Kamila Gad z LLGM. Rozmawiała z nią Monika Kowalewicz, reporterka Radia ESKA! Posłuchaj: