Oto efekt ZDERZENIA Z ŁOSIEM. MAKABRYCZNY widok! [WIDEO 18+]

2019-09-12 9:40 mt
Oto efekt ZDERZENIA Z ŁOSIEM. MAKABRYCZNY widok!
Autor: pixabay.com/Barni1

Samochód zderzył się z łosiem! Siła uderzenia była tak duża, że zwierzę wpadło do wnętrza auta! Zobaczcie sami.

Do sieci trafiło nagranie pokazujące drastyczne skutki zderzenia z łosiem na drodze! Samochód uderzył w zwierzę z ogromną siłą, która sprawiła, że łoś wpadł do środka – taranując szybę i kierowcę w środku.

Żeby wyciągnąć zwierzę z samochodu, potrzebny był specjalistyczny sprzęt! Zobaczcie sami. Uwaga! Nagranie jest drastyczne.

Do wypadku doszło we wtorek w powiecie chełmskim na Lubelszczyźnie. Kierowca forda, który zderzył się z łosiem, trafił do szpitala.

Zobacz też: Zderzenie samochodu z jeleniem z perspektywy kierowcy. Zobacz nagranie! [WIDEO]

Zdarzenie miało miejsce na DK 12. Dzikie zwierzę wyskoczyło tuż przed maskę auta, kierowca nie zdążył zareagować. Siła uderzenia – co widać na nagraniu – była ogromna!

Zwierzę nie przeżyło. Żeby je wyciągnąć z wnętrza samochodu, potrzebny był dźwig.

Policja po raz kolejny apeluje o ostrożność podczas podróży w rejonach lasów i na terenach oznaczonych znakami informującymi o dzikich zwierzętach na drodze. Prawdopodobieństwo wypadku zwiększa się wiosną i jesienią, wtedy zwierzęta częściej wychodzą z lasu.

Musimy zachować wzmożoną czujność i jechać znacznie wolniej niż moglibyśmy w tym momencie tę drogę pokonać – zaleca kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.