Poprosiła, aby ją „ROZBUDZIŁ”. Nie uwierzysz, co zrobił! Teraz ma kłopoty

2019-11-07 14:54 mt
Poprosiła, aby ją „ROZBUDZIŁ”. Nie uwierzysz, co zrobił! Teraz ma kłopoty
Autor: pixabay.com/jarmoluk

Zaczęło się w sumie niewinnie, od wspólnej przejażdżki samochodem. Pasażerka poprosiła kierowcę samochodu by... „ją rozbudził”. I wtedy się zaczęło!

Niedzielny wieczór, po godz. 20.00, droga krajowa nr 2, trasa Wólka Dobryńska-Zalesie w województwie lubelskim. Policjanci z grupy „Speed” namierzyli pirata drogowego.

W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h, kierowca pędził z prędkością 205 km/h. Dopuszczalną prędkość przekroczył więc o 115 km/h – relacjonują bialscy policjanci.

Za kierownicą siedział 28-letni mężczyzna. Obok – pasażerka, która próbowała tłumaczyć zachowanie nieodpowiedzialnego kierowcy. W zaskakujący sposób!

W trakcie prowadzonych przez mundurowych czynności pasażerka auta „próbowała część winy wziąć na siebie” twierdząc, że zasypiała i to ona poprosiła kierowcę by ten „ją rozbudził” – informują bialscy mundurowi.

Nie wiemy, czy zawrotna prędkość przepędziła uczucie senności. Być może pomogła w tym policyjna interwencja. Tak czy inaczej, tłumaczenia na niewiele się zdały. Młody kierowca w rekordowym tempie „zarobił” 15 punktów karnych i za chwilę „zbiednieje” – płacąc surowy mandat.