SKANDAL w Chełmie! Wiceprezydent PIŁ Z UCZNIAMI na studniówce? Jest DYMISJA

2020-02-13 9:05 mt
SKANDAL w Chełmie! Wiceprezydent PIŁ Z UCZNIAMI na studniówce? Jest DYMISJA
Autor: pixabay.com/Pexels

Dymisja wiceprezydenta Chełma. Powód? Nagranie, które trafiło do sieci i skandaliczne zachowanie zastępcy włodarza miasta! Wiceprezydent pił z uczniami na studniówce? Daniel Domoradzki stracił pracę, jest dymisja.

AKTUALIZACJA: W medialnych oświadczeniach władze Chełma zapewniają, że dymisja Domoradzkiego nie ma związku z jego zachowaniem na studniówce Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych, a jest jedynie – jak tłumaczy też sam zainteresowany – związana z problemami zdrowotnymi ex-zastępcy Jakuba Banaszka.

O skandalu, do jakiego miało dojść w Chełmie, donosi Dziennik Wschodni. Wiceprezydent pił z uczniami na studniówce?! Prezydent miasta, cytowany przez dziennik, potwierdza, że przyjął dymisję swojego zastępcy.

Daniel Domoradzki w chełmskim magistracie odpowiadał za oświatę. Nic więc dziwnego, że był też zapraszany na szkolne bale organizowane przez przyszłych maturzystów. Na jednym z nich, jak wynika z nagrania, które trafiło do sieci – pił alkohol z młodzieżą!

– Takiego zachowania nie mogę tolerować i akceptować – zaznacza prezydent Banaszek w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim. Domaradzkiego zastąpi Dorota Cieślik, dotychczasowy dyrektor Departamentu Oświaty.

Niedawny wiceprezydent w czwartek rano wydał oświadczenie, w którym swoją rezygnację tłumaczy… problemami zdrowotnymi.