Szukasz mieszkania w Lublinie? Oto OSIEDLE ROZDROŻE. Kameralna inwestycja blisko centrum

2020-02-26 7:00 Artykuł sponsorowany
Szukasz mieszkania w Lublinie? Oto OSIEDLE ROZDROŻE. Kameralna inwestycja blisko centrum
Autor: Osiedle Rozdroże

Lublin: Osiedle Rozdroże to nowa inwestycja na Bronowicach. Mieszkania do 108 metrów kwadratowych i termin oddania budynku jeszcze w tym roku. To może być Twoje miejsce w Lublinie albo doskonała inwestycja na lata.

O takie budynki i osiedla w Lublinie coraz trudniej: jeśli blisko centrum to i wśród zgiełku wielkiego miasta, a jeśli spokojnie, to na jego obrzeżach... Nie musisz iść na kompromis. Osiedle Rozdroże to inwestycja, którą wyróżnia i spokojna, cicha okolica i doskonałe skomunikowanie z centrum miasta i innymi dzielnicami.

Osiedle Rozdroże to nowa inwestycja na Bronowicach w Lublinie. Kameralny budynek w cichej i spokojnej okolicy może stać się Twoim miejscem na ziemi, dla Ciebie i dla Twoich bliskich.

To też doskonała lokata kapitału, jeśli myślisz o wynajmie długoterminowym. Lokalizacja „Rozdroża” sprawia, że będzie atrakcyjne i dla studentów i dla osób pracujących. A rozsądna cena mieszkania sprawia, że taka inwestycja da szybszą (i wyższą) stopę zwrotu.

Osiedle Rozdroże na Bronowicach

Kameralny budynek w spokojnej okolicy, bardzo blisko centrum miasta i w miejscu otoczonym infrastrukturą społeczną, techniczną czy handlową. Sąsiedztwo szkoły podstawowej, sklepów i łatwa komunikacja z centrum miasta sprawiają, że Osiedle Rozdroże na Bronowicach jest po prostu wygodne!

Szukasz mieszkania w Lublinie? Oto OSIEDLE ROZDROŻE. Kameralna inwestycja blisko centrum
Autor: Osiedle Rozdroże

Osiedle Rozdroże – wolne mieszkania

Rozdroże to cztery kondygnacje z 3- i 4-pokojowymi mieszkaniami o powierzchnie do 108 metrów kwadratowych. Listę wolnych mieszkań znajdziesz na stronie internetowej: osiedlerozdroze.pl.

Ta inwestycja już na etapie planowania i projektowania została wyposażona we wszystkie potrzebne ułatwienia i udogodnienia dla mieszkańców. Budynek ma trzy cichobieżne windy, które obsługują wszystkie kondygnacje: od garażu podziemnego po najwyższe pięta bloku.

Ostatnia kondygnacja jest wyposażona w zadaszone tarasy, a w pozostałych zaprojektowano przestronne balkony. Każde z mieszkań ma przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń, zaprojektowany z myślą o przyszłych właścicielach.

Dla przyszłych mieszkańców przygotowywane są też miejsca postojowe: podziemne (jednokondygnacyjny garaż), jak i naziemne (w bezpośrednim sąsiedztwie bloku). Wszystko to sprawia, że Osiedle Rozdroże staje się doskonałym wyborem dla rodzin szukających swojego miejsca w Lublinie.

„Dziennik budowy” Osiedla Rozdroże

Inwestycja zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku! Za kilka miesięcy Osiedle Rozdroże będzie gotowe, by przyjąć swoich mieszkańców. Możesz być jednym z nich!

Wszyscy zainteresowani tą inwestycją na Bronowicach w Lublinie i postępami prac mogą śledzić wirtualny „dziennik budowy” Osiedla Rozdroże na Facebooku. Tam regularnie znajdziecie zdjęcia kolejnych etapów realizacji inwestycji i opisy prowadzonych prac.

Twórcą nowej inwestycji na Bronowicach w Lublinie jest spółka Rozdroże.pl Sp. z o.o., a za budowę czterokondygnacyjnego budynku odpowiadają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i deweloperskiej. Generalnym wykonawcą jest spółka LUXDOM Budownictwo.

Osiedle Rozdroże

Biuro sprzedaży:
ul. Kryształowa 10/U8
20-582 Lublin

tel. 533 367 717
kontakt@osiedlerozdroze.pl
pon-pt: 9.00-16.00

www.osiedlerozdroze.pl
Znajdź Osiedle Rozdroże na Facebooku!

Artykuł sponsorowany