TAJEMNICZA ŚMIERĆ pod Kraśnikiem. Odnaleziono zwłoki mężczyzny [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

2019-11-18 8:34 mt

W lesie niedaleko Kraśnika odnaleziono zwłoki mężczyzny. Nie wiadomo, kim był, ani jak się nazywał. Policja prosi o pomoc w identyfikacji. UWAGA! Drastyczne zdjęcie!

Ciało około 60-letniego mężczyzny zostało odnalezione w kompleksie leśnym Rudki koło Kraśnika. Nie wiadomo, kim był, ani jak się nazywa. Policja zdecydowała się na publikację wizerunku mężczyzny i prosi o pomoc w jego identyfikacji.

Przy mężczyźnie odnaleziono plastikowe wiaderko koloru jasnoniebieskiego, plecak koloru szarego oraz leki na nadciśnienie tętnicze – informuje st. asp. Janusz Majewski z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Mężczyzna miał ok. 60 lat i ok. 170 cm wzrostu. Włosy siwe, średniej długości, nos gruby, spłaszczony. Był ubrany w kurtkę koloru brązowo-czarnego (czarne rękawy), zapinaną na zamek błyskawiczny. Pod kurtką bluzka z długim rękawem koloru szarego, pod bluzką koszulka koloru jasno-pomarańczowego. Spodnie długie, koloru czarnego, pasek do spodni koloru czarnego, półbuty koloru czarnego, siwe skarpety.

Przy mężczyźnie odnaleziono plastikowe wiaderko koloru jasnoniebieskiego, plecak koloru szarego z napisem AIRPORT, w którego kieszonce znajdowały się tabletki CORECTIN (lek na nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca).

Jeśli rozpoznajecie tego mężczyznę lub macie informacje na temat jego tożsamości – skontaktujcie się z policją pod numerem (81) 826 22 10 lub z najbliższą komendą.