Tragiczny wypadek na Lubelszczyźnie! Pięć osób wypadło z auta! Zginęła kobieta

2020-02-16 11:36 RS
Tragiczny wypadek na Lubelszczyźnie! Pięć osób wypadło z auta! Zginęła kobieta
Autor: Policja Lublin

Koszmarny wypadek na Lubelszczyźnie. 16 lutego w nocy w miejscowości Przypisówka samochód osobowy z pięcioma osobami na pokładzie wypadł z drogi. Jedna z pasażerek zmarła w wyniku obrażeń. To niestety nie jedyny taki wypadek w regionie w ten weekend.

Wypadek na Lubelszczyźnie. Do wypadku doszło około godz. 3.00 nad ranem 16 lutego w miejscowości Przypisówka w powiecie lubartowskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 24-latek kierując seatem stracił panowanie nad samochodem nana łuku drogi, zjechał na pobocze i dachował. W samochodzie jechało 5 osób. Podczas dachowania wszyscy wypadli z samochodu. Jedna z pasażerek zmarła na miejscu. To 23-latka z gminy Kock. Pozostałe cztery osoby trafiły do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy. Śledczy ustalają okoliczności tego dramatycznego zdarzenia.

To nie jedyna tragiczne zdarzenie w ten weekend na Lubelszczyźnie. W sobotę  o godz. 4.00 nad ranem 43-letni kierowca volkswagena zginął na drodze krajowej nr 17 uderzył w betonowy przepust. Zginął na miejscu. Wiele wskazuje na to, że nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Z kolei o godzinie 19.00 w miejscowości Płonka w pow. krasnostawski na drodze wojewódzkiej nr 837 kierujący audi a8 podczas wymijania z pojazdem jadącym z naprzeciwka potrącił 65-letniego pieszego. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Kierowca był trzeźwy. Wedle policyjnych ustaleń zmarły 65-latek szedł prawą stroną jezdni w terenie zabudowanym, ale nieoświetlonym. Nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.