Wypadek w Krzemieniu Drugim. ZABIŁ pieszego i... ODJECHAŁ. MAKABRA! 39-latek zatrzymany

2020-05-22 19:47 mt
Wypadek w Krzemieniu Drugim. ZABIŁ pieszego i... ODJECHAŁ
Autor: KWP Lublin

Dramatyczny wypadek w Krzemieniu Drugim na Lubelszczyźnie. Dziś rano przy drodze znaleziono ciało. Wszystko było jasne: ktoś zabił pieszego i... odjechał. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, prosząc o pomoc każdego, kto wiedziałby cokolwiek o okoliczności tragedii. Kilka godzin później mundurowi zatrzymali 39-latka. Był pijany.

Lubelskie. Przerażający wypadek w Krzemieniu Drugim (pow. janowski). Rano przy tamtejszej drodze znaleziono zwłoki 66-letniego mężczyzny. Leżał bez życia, potrącony i zostawiony na pastwę losu? Nieznany wówczas kierowca zabił pieszego i... odjechał.

Zobacz też: Chełm: ROZJECHAŁA mężczyznę. Nie ustąpił jej pierwszeństwa, bo... spał. ZASKAKUJĄCE!

Na ciało 66-latka ktoś natknął się przypadkiem dziś rano.

Mężczyzna nie żył, a obrażenia, jakie posiadał, wskazywały na to, że został potrącony przez samochód. Kierowca odjechał z miejsca, nie udzielając mu pomocy. Policjanci ustalili również, że w zdarzeniu brał udział pojazd marki Ford – informuje st. asp. Faustyna Łazur z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim.

Kilka godzin później mundurowi zatrzymali 39-latka z gminy Dzwola. Mężczyzna był pijany. Miał ponad dwa promile w organizmie. Pobrano od niego krew do badań, a gdy dojdzie do siebie, będą z nim wykonywane dalsze czynności procesowe – zapowiadają policjanci.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.