Green Line House na Warmii kandydatem na Ulubieńca Polski! Głosowanie trwa!

2020-10-16 8:03 SCH
Green Line House
Autor: Materiały prasowe Green Line House to supernowoczesny dom zbudowany pod Olsztynem.

Supernowoczesny dom Green Line House wybudowany pod Olsztynem, ma szansę wygrać plebiscyt na Ulubieńca Polski w ramach konkursu Życie w Architekturze. Zwycięski obiekt otrzyma tablicę Ulubieniec Polski. To prestiżowy konkurs organizowany od 1995 r. Co trzeba zrobić, aby warmiński projekt okazał się najlepszy? Sprawdź, bo głosowanie trwa tylko do 27 października.

Green Line House z szansą na nagrodę "Ulubieniec Polski"

Green Line House projektu studia Mobius Architekci powstał na Warmii w ubiegłym roku. Ze względu na prywatność właścicieli autorzy projektu oraz wykonawcy nie podają żadnych innych szczegółów dotyczących lokalizacji. Udostępnili natomiast zdjęcia budynku.

Życie w Architekturze to ogólnopolski konkurs na najbardziej znaczące realizacje architektoniczne organizowany przez redakcję miesięcznika „Architektura-murator” od 1995 roku.

Konkurs cieszy się wielką popularnością i uznaniem środowiska architektonicznego, międzynarodowych instytucji architektonicznych oraz władz samorządowych i państwowych. W 8 dotychczasowych edycjach rywalizowało w konkursie ponad 3000 realizacji.

Ulubieniec Polski. Jak głosować?

Spośród 459 realizacji zgłoszonych do IX edycji Życia w Architekturze jury wyłoniło 49 finalistów: po siedmiu w każdej z konkursowych kategorii. To najlepsze obiekty architektury powstałe w Polsce w latach 2015-2019. Trzy z nich, Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie, dom dla bezdomnych w Jankowicach oraz Hala KS Cracovia 1906 z Centrum Sportu Niepełnosprawnych w Krakowie, znalazły się w więcej niż jednej kategorii, dlatego ostatecznie do tytułu Ulubieńca Polski pretenduje 46 obiektów.

Zdecyduj, który z nich najbardziej zasługuje na to miano i zagłosuj w plebiscycie. Możesz oddać głos raz dziennie. Masz czas do 27 października! Uroczysta gala odbędzie się w dniu 19 listopada w Warszawie.

Super Raport 15.10 (Goście: Leszek Miller - eurodeputowany, były premier oraz Bogdan Zdrojewski - senator, PO)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.