Odebrali telefon, w słuchawce głos dziecka: Tata bije mamę. Przerażone maluchy uratowały 36-latkę z Bartoszyc

i

Autor: jolimaison/cc0/Pixabay.com

Przemoc domowa

Odebrali telefon, w słuchawce głos dziecka: "Tata bije mamę". Przerażone maluchy uratowały 36-latkę z Bartoszyc

2022-09-09 14:15

Mieszkanka Bartoszyc, ofiara przemocy domowej, uratowana przez swoje dzieci. Dyżurny tamtejszej komendy policji odebrał w czwartek, 8 września, wieczorem, telefon, po czym usłyszał w słuchawce: "Tata bije mamę". Po mundurowych zadzwonił jeden z przerażonych całą sytuacją maluchów. Po dotarciu na miejsce policjanci zastali ich mamę skarżącą się na bóle głowy.

Odebrali telefon, w słuchawce głos dziecka: "Tata bije mamę". Przerażone maluchy uratowały 36-latkę z Bartoszyc

Jedno z dzieci mieszkanki Bartoszyc poinformowało policję, że w ich domu dochodzi do przemocy domowej. Dyżurny tamtejszej komendy odebrał w czwartek, 8 września, wieczorem, telefon i usłyszał w słuchawce głos malucha: "Tata bije mamę". Dziecko podało też adres domu, gdzie mundurowi zastali awanturujące się 35-latką i rok starszą kobietę, która uskarżała się na ból głowy. Kobieta trafiła pod opiekę załogi karetki pogotowia, ale na szczęście nie wymagała hospitalizacji. Znajdujący się pod wpływem alkoholu mężczyzna oskarżał o spowodowanie zajścia matkę dzieci, ale i tak został zatrzymany. Teraz nie będzie miał już okazji, by znęcać się nad swoją rodziną. - W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnym systemie okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Rodzina została objęta procedurą Niebieskiej Karty. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Trwają policyjne czynności w tej sprawie - informuje Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach.

Czytaj też: Mieszkańcy Olsztyna piszą do Morawieckiego. Chcą pieniędzy na park przemysłowy

Sonda
Czy spotkaliście się ze zjawiskiem przemocy domowej?
Lublin: 54-latka zatrzymana za handel ludźmi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają