Wiatr wywrócił tira! Utrudnienia na drodze Kętrzyn-Mrągowo

2021-09-24 14:02
Wypadek
Autor: Pixabay Wiatr wywrócił na drogę samochód ciężarowy z naczepą na drodze Kętrzyn-Mrągowo.

Silny wiatr utrudnia życie mieszkańcom Warmii i Mazur. Wiatr wywrócił na drogę samochód ciężarowy z naczepą. Kierowcy pojazdu nic się nie stało, ale przejazd drogą Kętrzyn-Mrągowo, gdzie doszło do zdarzenia, możliwy jest tylko jednym pasem.

Oficer prasowa policji w Kętrzynie Ewelina Piaścik poinformowała, że tir jechał bez ładunku. - Kierowca ciężarówki powiedział, że nagły silny powiew wiatru przewrócił auto na drogę. Jeden pas jezdni jest zablokowany - podała Piaścik w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Na szczęście kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Wyszedł z pojazdu o własnych siłach.

Auta osobowe miejsce wypadku mogą objechać jednym pasem, a ciężarówki kierowane są na objazdy (z Kętrzyna przy stacji Moya na trasę wojewódzką 591, z Mrągowa objazd prowadzi przez trasę 59 na Giżycko).

Silny wiatr na Warmii i Mazurach daje o sobie znać. Strażacy interweniowali już kilkaset razy. Jeden z nich złamał nogę podczas usuwania powalonego drzewa. Z kolei w powiecie olsztyńskim zginął 59-letni kierowca, przygnieciony drzewem podczas jazdy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wichury pod Olsztynem. Drzewo spadło na samochód! Kierowca nie żyje

Super Raport 24.01 (Goście: Jacek Karnowski - prezydent Sopotu, dr Paweł Grzesiowski - immunolog) Sedno Sprawy: Jan Maria Jackowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE