Wypadek koło Pisza. Droga krajowa nr 58 zablokowana

2021-10-14 22:07
Wypadek na drodze krajowej nr 58 między Piszem a Rucianem – Nidą
Autor: wm.policja.gov.pl Wypadek na drodze krajowej nr 58 między Piszem a Rucianem – Nidą. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Droga krajowa nr 58 na odcinku Ruciane Nida - Pisz była zablokowana po czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych. W czwartek, 14 października, w miejscowości Szeroki Bór Piski miał tam miejsce wypadek. Jedna osoba została ranna.

Z powodu wypadku, nieprzejezdna w czwartek wieczorem była droga krajowa 58 na odcinku Ruciane Nida - Pisz (woj. warmińsko-mazurskie). W zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych ranna została jedna osoba. Informację przekazał w czwartek dyżurny informacji drogowej GDDKiA. Do wypadku doszło w miejscowości Szeroki Bór Piski.

Według policji, kierujący samochodem marki chrysler na prostym odcinku drogi wyprzedzał nie upewniając się, czy ma wystarczająco dużo miejsca na ten manewr. W wyniku czego doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwnego kierunku fiatem. Kierująca fiatem z podejrzeniem złamania żeber trafiła do szpitala w Piszu.

- Za kierownicą fiata siedziała 56-letnia mieszkanka Torunia. Kobieta zabrana została do szpitala z podejrzeniem urazu żeber. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że nie doznała poważniejszych obrażeń. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Z uwagi na uszkodzenia samochodów, biorących udział w tym zdarzeniu, funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne zarówno chryslera, jak i fiata - mówi nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Słowa o "trumnie na kółkach" zszokowały. Dwie kobiety zginęły pod Olsztynem. Rodzina błaga o pomoc

Wypadek na drodze krajowej nr 58 między Piszem a Rucianem – Nidą
Autor: wm.policja.gov.pl Droga w miejscu wypadku była zablokowana.
Sonda
Czy na polskich drogach jest bezpiecznie?
Paskudny wypadek pod Rawiczem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE