Miał skatować żonę i molestować swoje cztery córeczki! Wielka rodzinna tragedia pod Płońskiem

i

Autor: PDPics/cc0/Pixabay.com Prokuratura Rejonowa w Płońsku prowadzi postępowanie przeciwko 36-latkowi, który jest podejrzany o znęcanie się nad żoną i molestowanie swoich czterech córeczek w wieku 6-10 lat, zdj. ilustracyjne

Pedofilia pod Płońskiem

Miał skatować żonę i molestować swoje cztery córeczki! Wielka rodzinna tragedia pod Płońskiem

2022-08-29 12:53

Prokuratura Rejonowa w Płońsku prowadzi postępowanie przeciwko 36-latkowi, który jest podejrzany o znęcanie się nad żoną i molestowanie swoich czterech córeczek w wieku 6-10 lat. Według ustaleń śledczych mieszkaniec gminy Naruszewo dotykał intymnych części ciała dziewczynek, a kobietę miał pobić do tego stopnia, że trafiła w poważnym stanie do szpitala.

Miał skatować żonę i molestować swoje cztery córeczki! Wielka rodzinna tragedia pod Płońskiem

Mieszkaniec gminy Naruszewo pod Płońskiem jest podejrzewany o znęcanie się nad żoną, w tym jej pobicie, i molestowanie swoich czterech córeczek. 36-latek miał dotykać intymnych części ciała dziewczynek, a jego żona trafiła z kolei z obrażeniami ciała do szpitala na okres powyżej 7 dni, ale poniżej 6 miesięcy. Kobieta została tam zabrana w czerwcu ub.r., po czym do prokuratury w Płońsku zgłosił się jej ojciec, a ze śledczymi skontaktowała się sama placówka. Dopiero wtedy wyszło na jaw, że mężczyzna mógł molestować swoje córeczki, co poszkodowane potwierdziły w czasie przesłuchania. Oba zarzuty dla 36-latka dotyczą okresu 2015-2021 r., ale jak dodaje prokuratura, miał on się znęcać nad swoją żoną już po tym, jak opuściła szpital.

- Córeczki podejrzanego trafiły do rodziny zastępczej, na co miał m.in. wpływ stan zdrowia ich matki - mówi Ewa Ambroziak, prokurator rejonowy w Płońsku.

Czytaj też: Gdzie przepadła 16-letnia Julia? Z mieszkanką Sochaczewa nie ma kontaktu od tygodnia!

Za dopuszczenie się wobec córek innej czynności seksualnej mieszkańcowi Naruszewa grozi od 2 do 12 lat więzienia, natomiast za znęcanie i pobicie żony może trafić za kratki na maksymalnie 5 lat. Podejrzany od czerwca br. przebywa w areszcie.

O sprawie napisał jako pierwszy Płońsk w Sieci.

Czytaj też: Młody mieszkaniec Płocka znaleziony martwy! Jego ciało było w "okrąglakach"

Szokujące nagranie z basenu. Dziewczynka topiła się obok dorosłych
Sonda
Czy kary za przestępstwa seksualne powinny być wyższe i surowsze?

Dlaczego seryjni mordercy popełniają tak straszne zbrodnie?

Włącz podcast ZŁO i poznaj historię najsłynniejszych zabójców świata.

Listen to "Anatolij Onoprienko - Bestia z Żytomierza cz.1" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają