Płock. Na tych zajęciach nawet panowie poczują, jak to jest być w ciąży! Kiedy się odbędą?

2020-08-11 12:15 Michał Michalak

Doula Veronica organizuje w Płocku kolejne warsztaty dla kobiet, które przygotowują się do zajścia w ciążę lub już w niej są. W bezpłatnych zajęciach mogą też wziąć udział panowie, którzy również będą mogli dowiedzieć się, co zrobić, by choć trochę pomóc swoim żonom, partnerkom w tym wyjątkowym dla nich czasie. Najbliższe warsztaty zaplanowano na 21 sierpnia o godz. 16.

Na tych zajęciach nawet panowie poczują, jak to jest być w ciąży!

To nie żart, bo w przeciwieństwie do pierwszych zajęć w Płocku w kolejnych będą już mogli wziąć udział przyszli ojcowie. Bezpłatne warsztaty zaplanowano na 21 sierpnia o godz. 16 w Galerii Mazovia. Jak mówi organizatorka warsztatów Doula Victoria, będą one miały większy wymiar praktyczny niż poprzednie, bo uczestnicy dowiedzą się, jak wyglądają ćwiczenia dla kobiet w ciąży, jakie są najlepsze metody oddychania i pozycje porodowe, w których panowie mogą pomóc swoim żonom, partnerkom.

- W pierwszych zajęciach wzięły udział same kobiety, ale pytały, czy następnym razem mogą przyjść ze swoimi mężczyznami - mówi Doula Veronica. - Tym razem będzie taka możliwość, a warsztaty będą przypominać to, co oferują szkoły rodzenia.

Zapisać się na warsztaty można za pośrednictwem profilu facebookowego "Doula Veronica".

Bociani sejmik w Aksmanicach niedaleko Przemyśla

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.