Sanniki. Nagle zerwał kontakt z dziećmi! Policja w Gostyninie i ojciec szukają zaginionego

2020-12-01 13:07 Michał Michalak
Sanniki. Nagle zerwał kontakt z dziećmi! Policja i ojciec szukają zaginionego
Autor: KPP w Gostyninie Zaginiony Dariusz Olobra to mieszkaniec gminy Sanniki. Od połowy października 43-latek zerwał kontakt telefoniczny z dziećmi

Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie szuka zaginionego Dariusza Olobry, mieszkańca gminy Sanniki. Od połowy października mężczyzna zerwał kontakt telefoniczny ze swoim dziećmi, a w jego poszukiwania zaangażował się także ojciec 43-latka. Zaginiony ma ok. 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, włosy krótkie, czarne, widoczne braki w uzębieniu, blizna nad okiem.

Zaginiony Dariusz Olobra to mieszkaniec gminy Sanniki, który od połowy października zerwał kontakt z dziećmi. 43-latka szuka Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie i ojciec mężczyzny, który 17 listopada br. zgłosił jego zaginięcie. Olobra może przebywać na terenie Kutna, ale do tej pory się nie odzywa, a dokładne miejsce jego pobytu nie jest znane.

Mieszkaniec gminy Sanniki, który nagle zerwał kontakt z dziećmi, ma ok. 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, włosy krótkie, czarne, widoczne braki w uzębieniu, blizna nad okiem. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu: 47 70 532 22  lub powiadomić najbliższą jednostkę policji pod nr.: 997 lub 112.

Potok Biały. Młody mężczyzna spadł z rusztowania! Śmigłowiec lądował na drodze [ZDJĘCIA]

Uciekła z domu przez ojca