Seksskandal w policji w Gostyninie. Komenda Wojewódzka odpowiada!

2020-06-05 10:16 Michał Michalak
Seksskandal w policji w Gostyninie. Komenda Wojewódzka odpowiada!
Autor: Pexels/cc0/Pixabay.com Komenda Wojewódzka Policji nie potwierdziła doniesień o seksskandalu w Gostyninie

O seksskandalu w policji w Gostyninie opowiedzieli anonimowo byli i obecni funkcjonariusze tamtejszej komendy. Według ich relacji niektóre policjantki sypiały ze swoimi przełożonymi, dzięki czemu mogły liczyć na szybszy awans i miały mniej obowiązków od innych policjantów. To nie wszystko, bo w Gostyninie miało też dochodzić do mobbingu i fałszowania statystyk. Komenda Wojewódzka odpowiada.

O sprawie napisał jako pierwszy Onet.pl. Nieprawidłowościami w policji w Gostyninie, w tym seksskandalem, o którym informują byli i obecni funkcjonariusze, zajęła się Komenda Wojewódzka w Policji w Radomiu, która otrzymała materiały w tej sprawie od Komendy Głównej Policji.

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Katarzyna Kucharska, "zostało przeprowadzone postępowanie skargowe, które nie potwierdziło występowania nieprawidłowości w przedmiocie zarzutów formułowanych przez skarżącą, a także zdarzeń mogących nosić znamiona mobbingu".

"Skarżącą" jest była funkcjonariuszka policji w Gostyninie, która w międzyczasie została przeniesiona do innego miasta. Sprawą seksskandalu, mobbingu i fałszowania statystyk zajmuje się ponadto prokuratura w Ostrowie Wielkopolskim, która przejęła śledztwo od gostynińskiej prokuratury. Jak dodaje Kucharska, korespondencja przekazana do Radomia przez Komendę Główną Policji została wysłana do śledczych w sierpniu ub.r.

O kulisach tego, co działo się w policji w Gostyninie, pisaliśmy TUTAJ.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Śmierć pod kołami pociągu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.