Poznań

Szalona ekipa ESKA Summer City odwiedziła Wągrowiec. Dlaczego? W ostatni weekend odbył się tam wyjątkowy festiwal cabrioletów. Zobaczcie zdjęcia z tego wypadu!
Szalona ekipa ESKA Summer City przemierza Poznań i Wielkopolskę. Tym razem pomarańczowy patrol można było spotkać w Jump Arenie na Franowie. Jak wyglądała ta wizyta? Zobaczcie!
Jak ćwiczą mieszkańcy Wielkopolski? Przyjrzał się temu pomarańczowy patrol ESKA Summer City, który odwiedził Fabrykę Formy w Suchym Lesie. Jak wyglądała ta wizyta? Zobaczcie sami!
To był gorący czwartek w Poznaniu. Nic dziwnego, że najlepszym sposobem na ochłodzenie był wypad na lody. Wiedział o tym doskonale pomarańczowy patrol ESKA Summer City.
Ekipa ESKA Summer City podróżuje nie tylko swoim wypasionym samochodem czy też busem. Tym razem poznański patrol przesiadł się na kolejkę wąskotorową - Maltankę. Zobaczcie zdjęcia z tej podróży!
Szalony patrol ESKA Summer City przemierza Poznań i Wielkopolskę. We wtorek można było go spotkać m.in. na Starym Rynku. Ekipa Eski uczestniczyła także w wyjątkowych zawodach. Zobaczcie zdjęcia!
To był pracowity weekend dla szalonej ekipy ESKA Summer City. Poznański patrol był w kilku ciekawych miejscach. Zobaczcie zdjęcia z ostatnich dni!
Imprezowy bus Eski ciągle można spotkać w Poznaniu. Tym razem szalona ekipa Eska Summer City była na jednej z miejskich plaż. Co się działo? Zobaczcie zdjęcia!