Kotka oddana do schroniska szuka domu

2019-09-11 15:00 MROK
Kot szuka domu
Autor: Schronisko w Gaju Kot szuka domu

Przez rok miała wszystko. Ciepły kąt, pełną miskę i wydawałoby się… kochających właścicieli. Ale w jednej chwili wszystko się zmieniło i po dokładnie 365 dniach sielanki, kotka EnEn wróciła do schroniskowej klatki. Rok temu była ufna, teraz boi się wszystkiego. – Bardzo szybko musimy znaleźć jej nowy dom, bo dla niej to ogromny szok, że znów znalazła się u nas – mówi pani Magda ze Schroniska dla Zwierząt w Gaju (woj. wielkopolskie).

EnEn trafiła do schroniska jak większość kotów. – Ktoś przyniósł do nas kotkę z kociętami – mówi pani Magda. Szybko udało się dla niej znaleźć nowy dom, w którym miałaby wikt i opierunek, no i wydawało się... miłość. Niestety „na rocznicę” adopcji właściciele kotki przynieśli ją z powrotem do schroniska.

Kot szuka domu
Autor: Schronisko w Gaju Kot szuka domu

- Powód? Zmyślony. W trakcie rozmowy okazuje się, że pojawiło się dziecko. Dziecko NIE MA alergii, w sumie to nawet za bardzo nie ma styczności z kotem, bo niedawno się pojawiło, ale kotka stała się niepotrzebna – opisuje pani Magda i dodaje, że rok temu, gdy EnEn opuszczała schronisko była kotem tulącym się, teraz boi się wszystkiego, fuka, macha łapką. - Może to strach, a może spotkało ją coś złego. Teraz nie dociekamy, teraz skupiamy się na jedynym celu, którym jest znalezienie jej domu – mówi pani Magda. Gdyby ktoś chciał przygarnąć piękną, czarną kotkę i stworzyć jej prawdziwy dom, może telefonować do schroniska pod nr telefonu 730-540-162.