Mateusz Gamrot skomentował swoją porażkę w UFC. CIESZĄ GO opinie

2020-10-18 13:48 MC
Mateusz Gamrot
Autor: Instagram/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot nie tak wyobrażał sobie debiut w UFC. Były mistrz KSW przegrał z Guramem Kutateladze niejednogłośnie na punkty, co wzbudziło duże kontrowersje. "Cieszą mnie opinie z całego świata - kibiców, a przede wszystkim topowych trenerów i zawodników, że wygrałem walkę, co pokazują też wszystkie statystki" - ocenił "Gamer".

Mateusz Gamrot często podkreślał, że UFC było jego marzeniem. W końcu podpisał kontrakt i zadebiutował pod szyldem największej organizacji MMA na świecie. "Gamer" przegrał jednak z Gruzinem Guramem Kutateladze przez niejednogłośną decyzję sędziów. Taki werdykt wzbudził nie lada kontrowersje, nawet rywal stwierdził, że "Gamer" bardziej zasłużył na zwycięstwo.

Zobacz skrót walki Mateusza Gamrota w UFC [WIDEO]

Kilka godzin po pierwszej porażce w karierze polski wojownik zabrał głos w mediach społecznościowych. "Nie przegrywa ten kto nie próbuje... a świat należy do odważnych! Najwidoczniej za mało zrobiłem dzisiejszej nocy... Cieszą mnie opinie z całego świata - kibiców, a przede wszystkim topowych trenerów i zawodników, że wygrałem walkę, co pokazują też wszystkie statystki... wyniku już nie zmienimy, ale bądźcie pewni, że będę jeszcze ciężej trenował" - napisał.

Mateusz Gamrot zarobił OGROMNE PIENIĄDZE w pierwszej walce w UFC. Nagroda pocieszenia dla Polaka

Gamrot to były mistrz KSW w kategorii lekkiej i piórkowej. Walcząc w tej organizacji, wygrał między innymi z Łukaszem Chlewickim, Normanem Parkiem, Kleberem Koike Erbstem czy Marianem Ziółkowskim.