Nagrywał, jak robi sobie dobrze. Filmy trafiały do dzieci!

i

Autor: ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili Nagrywał, jak robi sobie dobrze. Filmy trafiały do dzieci!

Pedofil w rękach policji

Wiesław nagrywał, jak robi sobie dobrze. Filmy trafiały do dzieci!

2022-09-15 12:35

Kilka dni temu pod Chodzieżą (woj. wielkopolskie) zatrzymano 52-latka podejrzanego o pedofilię. Mężczyzna wysyłał dzieciom niecenzuralne filmy i zdjęcia ze swoim udziałem. Został aresztowany i grozi mu kilka lat więzienia.

Pedofila spod Chodzieży namierzyli przedstawiciele fundacji ECPU Polska i kilka dni temu podjęli wobec niego interwencję. - Warto dodać, że ujęliśmy Wiesława praktycznie na gorącym uczynku tj. w trakcie rejestrowania swojej masturbacji, którą zdążył dostarczyć do jednego z naszych wirtualnych dzieci, dosłownie 10 sekund później spotkał się z nami - przekazują Łowcy Pedofili. Przedstawiciele ECPU Polska podkreślają, że 52-latek każdego dnia rejestrował 4-5 takich czynności i to przez 7 dni w tygodniu! - Za każdym razem przesyłał to natychmiast do dzieci i nalegał, aby pokazywały to swoim koleżankom - mówią.

Łowcy pedofilów zatrzymali syna komendanta policji

To jednak nie wszystko. Okazało się, że to pracownik firmy ochroniarskiej i ma piątkę dzieci!

Na miejsce przyjechała policja, która go aresztowała. - Zarówno policja, jak i prokurator oraz sędzia nie mieli najmniejszych wątpliwości i w oparciu o twardy materiał dowodowy przekazany przez Fundację ECPU Polska podjęli decyzję o zastosowaniu wobec podejrzanego 3-miesięcznego aresztu tymczasowego z możliwością przedłużenia - mówią Łowcy Pedofili.

52-latek usłyszał trzy zarzuty i przyznał się do winy. Grozi mu do 3 lat więzienia.