Najlepsze książki zupełnie za darmo! Jak to możliwe? Zobacz!

2019-11-14 15:00 Iga Nawojczyk
Ruszyła akcja czytaj.pl
Autor: Pexels/pixabay.com

Przez cały listopad można je ściągnąć zupełnie za darmo. Po raz kolejny ruszyła akcja czytaj.pl. 12 bestsellerów można pobrać za pomocą specjalnego kodu QR, który znajduje się na plakatach rozwieszonych w różnych częściach Poznania. Coś dla siebie znajdą tam zarówno fani literatury pięknej jak i kryminałów.

12 bestsellerów, w tym najnowsza książka Remigiusza Mroza "Listy zza grobu" czy "Nikt nie idzie" Jakuba Małeckiego i to zupełnie za darmo. W poznaniu po raz kolejny ruszyła akcja czytaj.pl, która ma na celu promowanie e-książek.

Czyli zarówno e-booków, które czytamy na czytnikach jak i audiobooków, czyli książek, które możemy odsłuchać na przykład jadąc autem. Przez cały listopad czytelnicy mogą za darmo korzystać z książek, mogą je pobierać bez żadnych kosztów i czytać szeroki wybór literatury zarówno obyczajowej, jak i kryminałów czy też literatury faktu. - powiedziała reporterce Radia ESKA, Ewa Cieślik z lubimyczytac.pl.

Ściągnięcie książki jest bardzo proste

Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację o nazwie Woblink, tam przejść do zakładki "czytaj.pl" i zeskanować kod QR. Te koby można znaleźć na plakatach, a także na stronie lubimyczytac.pl.

Posłuchaj całęj rozmowy z Ewą Cieślik z Lubimyczytac.pl

Książki można ściągać do końca listopada.