Piła: Umówił się z 12-latką na seks! Zatrzymali go łowcy pedofilów

2021-04-23 8:05
Piła: Umówił się z 12-latką na seks! Zatrzymali go łowcy pedofilów
Autor: Elusive Child Protection Unit Poland Piła: Umówił się z 12-latką na seks! Zatrzymali go łowcy pedofilów

Akcja łowców pedofilów w Pile. Zatrzymano 42-letniego mieszkańca, który chciał umówić się z 12-letnią Kasią na seks! Korespondencja jaką prowadził mężczyzna jest szokująca. 42-latek wysyłał dziewczynce także paskudne treści erotyczne. Został aresztowany i odpowie za swoje czyny. Być może dzieci, z którymi pisał było o wiele więcej.

Łowcy pedofilów zatrzymali w Pile 42-letniego Damiana S. Mężczyzna korespondował z 12-latką przez internet i chciał umówić się z nią na seks w Szczecinie.

- Gdy zrezygnował w ostatniej chwili ze spotkania odwiedziliśmy go w domu w Pile - przekazali łowcy pedofilów.

Na stronie Elusive Child Protection Unit Poland pojawiło się nagranie z zatrzymania 42-latka. To właśnie z niego dowiadujemy się o korespondencji mężczyzny z małą dziewczynką.

Czytaj: Poznań. Mężczyzna umówił się z 12-latką w parku. Policja uchroniła zwyrodnialca przed linczem!

- Ejakulat to taki płyn, który zawiera plemniki, które wydostają się podczas orgazmu - pisał 42-latek.

Mężczyzna wielokrotnie pytał 12-latkę, czy rosną jej piersi i czy dotyka się w miejsca intymne. Ponadto wysyłał dziewczynce filmiki erotyczne. 42-latek w rozmowie z łowcami pedofilów powiedział, że nie miał świadomości z kim pisał oraz, że robił to z nudów.

Na miejscu zjawili się policjanci z pilskiej komendy, którzy aresztowali mężczyznę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE