Poznań: Umówił się z 11-latką na kąpiel i seks. "Jak będziesz chciała to włożę bez zabezpieczenia"

2021-09-20 9:38
Poznań: Umówił się z 11-latką na kąpiel i seks. Jak będziesz chciała to włożę bez zabezpieczenia
Autor: ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili Poznań: Umówił się z 11-latką na kąpiel i seks. "Jak będziesz chciała to włożę bez zabezpieczenia"

Szokujące nagranie z Poznania. Zatrzymano 35-letniego Krzysztofa, który korespondował z 11-letnią dziewczynką. Treść wiadomości, które między sobą wymieniali jest paskudna. Mężczyzna został aresztowany i za to, co zrobił odpowie przed sądem.

Na stronie ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili pojawiło się nagranie. W sobotę (18 września) przedstawiciele tej grupy zjawili się na Malcie w Poznaniu. To tam 35-letni Krzysztof umówił się z 11-latką! Mężczyzna od kilku tygodni codziennie korespondował z własnej inicjatywy z wirtualnym dzieckiem (wabikiem). - Zachęcał do wspólnego sexu, masturbacji, wysyłał swoje nagie zdjęcia - poinformowali przedstawiciele ECPU Polska. 35-latek przyszedł na umówione spotkanie, a tam czekali na niego przedstawiciele ECPU Polska. Mężczyzna nie był jednak zbyt rozmowny. Był on mocno zdenerwowany. - Przyjechałem się wykąpać z dziewczyną - mówił, ale nie chciał wdawać się w szczegóły. Łowcy Pedofili na nagraniu przybliżyli część korespondencji, która jest wstrząsająca. - Wiem, że jesteś zdrowa. Jakbyś miała być płodna to włożyłbym Ci bez zabezpieczenia, byłyby dzieci. Się nie martw, włożę bez zabezpieczenia. Jak się spotkamy i będziesz chciała, żebym Ci włożył to zrobię to - pisał 35-latek.

To jednak tylko część korespondencji o czym wspomniał przedstawiciel ECPU. - Zazwyczaj czytam the best off, ale jak widzę w jaki wulgarny sposób piszesz do 11-latki to chyba pierwszy raz sobie odpuszczę. Brzydzę się to czytać. Ja bym tego nawet nie powiedział do dorosłej kobiety - przyznał.

Na miejsce wezwano policjantów, którzy aresztowali 35-latka. - Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że może on być również odpowiedzialny za dwa podpalenia sklepów na Nowym Mieście w Poznaniu. Czynności są z nim prowadzone również w tej sprawie - mówi mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Sonda
Jaka kara powinna spotkać pedofila - recydywistę?
Tak łowcy pedofili zatrzymują zboczeńca w parku w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE