Poznań: Seks w toalecie klubu X-Demon. Na nagraniu wszystko widać [WIDEO]

2020-09-23 9:49
Poznań: Uprawiali namiętny SEKS w klubowej toalecie. Igraszki przerwali im ochroniarze [WIDEO, ZDJĘCIA]
Autor: SE Poznań: Uprawiali namiętny SEKS w klubowej toalecie. Igraszki przerwali im ochroniarze [WIDEO, ZDJĘCIA]

Para kochanków zamknęła się w toalecie jednego z poznańskich klubów. Na pewno nie rozmawiali tam o małżeństwie, ale uprawiali seks. Długo zamknięta kabina zaniepokoiła innych klubowiczów, którzy poprosili o interwencję ochroniarzy. Mamy WIDEO z namiętnych igraszek.

Poznań: Uprawiali namiętny SEKS w klubowej toalecie

Stare powiedzenie mówi, że "najlepszy na świecie jest seks w toalecie". Tak stwierdziła pewna para, która bawiła się w sobotę w klubie X-Demon Poznań. Namiętne igraszki w ukryciu zostały jednak zdemaskowane. Zaniepokojeni inni klubowicze wezwali na pomoc ochronę, która otworzyła drzwi i zobaczyła rozebraną parę, która była wyraźnie zawstydzona całą sytuacją.

Nagranie szybko trafiło do internetu, ale także do naszej redakcji. Świadkowie zdarzenia nie kryli zdziwienia. Zobaczcie sami.

Uprawiali namiętny seks w klubowej toalecie

Czytaj też: Poznań: Seks w toalecie klubu X-Demon. Na dziewczynę wylała się fala HEJTU. Doszło do NAPASTOWANIA

Seks w miejscach publicznych

W ostatnim czasie seks w miejscach publicznych to prawdziwa plaga. Jakiś czas temu pisaliśmy o dwóch parach, które współżyły ze sobą na wieży widokowej koło Wolsztyna w Wielkopolsce. Do orgii w centrum miasta dochodziło w Koninie, gdzie para oddawała się oralnym pieszczotom. Głośnym echem odbiły się również miłosne poczynania mieszkanki miejscowości Bardo na Dolnym Śląsku. Z kolei głośnym hitem ostatnich dni jest seks na ulicy Mariackiej w Katowicach.

Zobacz: Poznań: Seks w toalecie klubu X-Demon. Kim jest dziewczyna z WIDEO?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE