Poznań. Zaginął starszy mężczyzna chory na Alzheimera! [AKTUALIZACJA]

Policja Kalisz
Autor: fot. pixabay, ilustracyjne Areszt dla oszusta działającego metodą "na policjanta"

W Poznaniu zaginął starszy mężczyzna chory na Alzheimera. Ze względu na jego dolegliwości grozi mu poważne niebezpieczeństwo, a on sam nie ma orientacji w terenie i nie wie kim jest. Wielkopolska policja prosi o pomoc w odnalezieniu pana Michała Dankowskiego. Mężczyzna lubi poruszać się komunikacją publiczną.

Aktualizacja, godz. 21:30

- Pan Michał o g. 21.00 został odnaleziony. Dostaliśmy telefon z kliniki weterynaryjnej, z ul. Naramowickiej. Personel placówki zaopiekował się starszym panem do przyjazdu patrolu. Policjanci z Jeżyc bardzo dziękują za pomoc - przekazała Wielkopolska Policja

godz. 19:00

Zaginiony mężczyzna nazywa się Michał Dankowski i ma 87 lat. Cierpi na chorobę Alzheimera, dlatego nie ma orientacji w terenie i nie wie kim jest. Poszukiwany dzisiaj (11 sierpnia) około godz. 16.00 wyszedł z domu przy ulicy Zakopiańskiej i od tamtej pory nie wiadomo, gdzie przebywa. W chwili zaginięcia był ubrany w kremową wiatrówkę, dresowe, szare spodnie, czarne sportowe buty. Na głowie miał czapkę z daszkiem koloru kremowego. Mężczyzna lubi podróżować środkami komunikacji publicznej. Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego są proszone o kontakt z policjantami komisariatu Poznań-Jeżyce pod numerami telefonu: 618412212 lub 112.

Ojciec gwałconej dziewczynki i sąsiedzi nie wierzą dziecku i wątpią w dowody przeciw oskarżonym

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.