Poznań: Zderzenie tramwaju z BMW na rondzie Kaponiera. Są ranni! [AKTUALIZACJA]

2021-10-26 14:07
Wypadek samochodowy
Autor: Pixabay Groźny wypadek w Kocku. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Podróżowało w nich w sumie 9 osób. 7 z nich trafiło do szpitala. Wśród nich jest troje dzieci.

Dramatyczne wydarzenia na rondzie Kaponiera w Poznaniu. Doszło tam do zderzenie tramwaju z samochodem osobowym marki BMW. Pierwsze informacje mówią o tym, że są ranni.

Aktualizacja, godz. 14:05

Wiadomo, że w wyniku zderzenia tramwaju i samochodu osobowego ucierpiały cztery osoby. - Ucierpiała jedna osoba podróżująca samochodem i trzy tramwajem - przekazał dyżurny Nadzoru Ruchu MPK Poznań.

Na rondzie Kaponiera występują obecnie olbrzymie problemy komunikacyjne. Ruch jest wstrzymany w obu kierunkach. Na miejscu pracują służby.

godz. 13:40

Do zdarzenia doszło we wtorek (26 października) po godz. 13:00. Na rondzie Kaponiera doszło do zderzenia tramwaju samochodem osobowym marki BMW o czym poinformowało Radio Poznań. Wiadomo, że ranna jest osoba podróżująca samochodem osobowym. Ponadto pomocy medycznej potrzebowało kilka osób znajdujących się w tramwaju. Więcej informacji wkrótce.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Stracił kontrolę, urwał dwa koła! Groźny wypadek w Bolkowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE