Przestępstwa seksualne w WOPR Chodzież. Pokrzywdzone 15-latki!

2021-07-28 13:15
Przestępstwa seksualne w WOPR Chodzież. Pokrzywdzone 15-latki!
Autor: Google Street View Przestępstwa seksualne w WOPR Chodzież. Pokrzywdzone 15-latki!

W chodzieskim WOPR miało dojść do przestępstw seksualnych. Jak poinformowało Radio Poznań, prokuratura w Chodzieży prowadzi śledztwo przeciwko 67-letniemu mężczyźnie, który miał poddać innej czynności seksualnej dwie dziewczynki w wieku 15 lat! O paskudnych czynach znanego mieszkańca Chodzieży poinformowała matka jednej z małoletnich.

67-letni Remigiusz N. jest bardzo dobrze znany lokalnej społeczności. To m.in. prezes WOPR, ale także członek Zarządu Powiatu Chodzieskiego. Kilka dni temu okazało się, że mężczyzna dopuścił się przestępstw seksualnych względem nieletnich. Prokuratura ustaliła, że miały one wydarzyć się w okresie od wiosny 2021 do 24 lipca na stanicy Miejskiego WOPR, a śledczych o sprawie powiadomiła matka jednej z dwóch pokrzywdzonych dziewczynek. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak powiedział PAP, że 67-latkowi przedstawiono trzy zarzuty dotyczące doprowadzenia do innych czynności seksualnych dwóch małoletnich 15-latek. - Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Stwierdził, że takie zachowania nie miały miejsca – powiedział prokurator.

Wobec podejrzanego zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, poręczenia majątkowego, a także zakazów: zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi, pełnienia funkcji związanych z nadzorem nad młodzieżą oraz opuszczania kraju. Podejrzanemu grozi do ośmiu lat więzienia.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE