Punkt drive-thru w powiecie jarocińskim. Dla kogo BEZPŁATNE badania na obecność koronawirusa?

2020-07-13 7:34 Anna Gołata
Badania na koronawirusa w Kaliszu. Jak i gdzie się zapisać? [DRIVE-THRU]
Autor: 12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej Punkt drive-thru w powiecie jarocińskim. Dla kogo BEZPŁATNE badania na obecność koronawirusa?

Mamy dobre informacje dla mieszkańców Wielkopolski! Już we wtorek, 14 lipca ruszy samochodowe centrum pobrań prób COVID-19 drive-thru. Decyzję o wyborze lokalizacji podjął wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk. Jak można skorzystać z badania i dla kogo jest ono bezpłatne? Szczegóły znajdziecie poniżej!

Koronawirus. Drive-thru w Jarocinie. Gdzie można zrobić badania?

Od 14 do 16 lipca z mobilnego punktu drive-thru skorzystać będą mogli mieszkańcy powiatu jarocińskiego oraz powiatów ościennych. Mobilne centrum badań będzie podzielone przez 12WBOT na ścieżkę walk-thru (dla pieszych) oraz dobrze znaną drive-thru (dla kierowców i pasażerów bez konieczności wysiadania z auta). Centrum wymazowe zlokalizowane zostanie na parkingu przy Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 Jarocin przy ulicy Franciszkańskiej 1.

Wieczór Wyborczy (12 VII)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Centrum będzie czynne codziennie od 10:00 do 19:00.

Punkt pobrań drive-thru w powiecie jarocińskim. Ile kosztuje badanie?

Testy są bezpłatne. Osoby zainteresowane powinny od poniedziałku zarejestrować się telefonicznie w WSSE pod numerem tel. 61 65 68 075. Rejestracja od poniedziałku do środy od godz. 8:00 do godz. 16:00.

W dniach od 21 do 23 lipca mobilny punkt pobrań COVID19 przeniesie się do Kościana. Będzie to 1️9 miasto w Wielkopolsce, którego mieszkańcy będą mogli bezpłatnie przebadać się na obecność koronowirusa.