Seks na wieży widokowej koło Wolsztyna. Urzędnik STRACIŁ pracę. Dlaczego?

i

Autor: czytelnik/ Urząd Gminy Świętno Seks na wieży widokowej koło Wolsztyna. Urzędnik STRACIŁ pracę. Dlaczego?

Seks na wieży widokowej pod Wolsztynem. Jest akt oskarżenia [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-07-19 14:50

O wieży widokowej w Świętnie pod Wolsztynem (woj. wielkopolskie) zrobiło się głośno rok temu. Pary wybierały sobie bowiem to miejsce na erotyczne schadzki. Wszystko działo się w biały dzień, a seksualne uniesienia działy się pod okiem kamery monitoringu. Do sieci wyciekły sex taśmy z wieży. Prokuratura wysłała właśnie do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Kto odpowie za seks na wieży? Szczegóły w artykule.

Dokładnie roku temu do internetu wyciekło nagranie dwóch par, które zamiast podziwiać krajobraz z wieży widokowej w Świętnie, postanowiły tam uprawiać seks. Wszystko nagrała kamera monitoringu gminnego, a jeden z urzędników postanowił się podzielić filmami z internautami. Burmistrz Wolsztyna szybko o sprawie powiadomił śledczych, natomiast urzędnik, który był odpowiedzialny za ochronę danych stracił pracę. Prokuratorzy zajęli się sprawą i jesienią ubiegłego roku postawili zarzuty, ale nie uczestnikom seksualnych uniesień, ale urzędnikowi, który okazał się być nie tylko niedyskretny, ale także w nieuprawniony sposób przetwarzał dane osobowe.

Jak ustalił „Głos Wielkopolski” do sądu trafił już akt oskarżenia w tej sprawie. Były urzędnik, Damian S.  nie przyznał się do popełnienia przestępstwa, złożył wyjaśnienia. Powiedział, że zrobił to, ponieważ chciał wskazać nieprawidłowości w funkcjonowaniu monitoringu. Pary, które uprawiały seks na wieży nie poniosły żadnych konsekwencji z tego tytułu.

ZOBACZ: Seks na wieży widokowej w Wolsztynie. Jeden z kochanków zrobił coś OBLEŚNEGO [WIDEO]

Należy pamiętać, że za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

Seks na wieży widokowej w Świętnie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE