Seks w Wielkopolsce: W TYCH miejscach nie mogli się powstrzymać!

2020-08-07 12:53 Maciej Brzeziński
Seks w Wielkopolsce: W TYCH miejscach nie mogli się powstrzymać!
Autor: czytelnik/ Urząd Gminy Świętno Seks w Wielkopolsce: W TYCH miejscach nie mogli się powstrzymać!

Seks w Wielkopolsce. W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele informacji o znanych miejscach schadzek w regionie. Kilka par uprawiało seks w miejscach publicznych! Tak było m.in. na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Gdzie jeszcze kochankowie nie mogli się powstrzymać? Więcej przeczytasz na se.pl.

Wakacje to czas miłosnych uniesień, które często są niekontrolowane. Być może tak też było w tych przypadkach. W ostatnich dniach informowaliśmy na łamach se.pl o dwóch sytuacjach, w których pary uprawiały seks w miejscu publicznym. Wywołało to olbrzymie poruszenie wśród lokalnej społeczności oraz wśród naszych czytelników.

Szczególnie duże wzburzenie wywołał seks na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Dwie pary oddały się tam miłosnym igraszkom. Trzeba przyznać, że kochankowie nie mieli żadnych zahamowań, a pikantne szczegóły opisaliśmy TUTAJ. Pierwszy o tym wybryku poinformował portal My Region i gazeta Na Temat.

Prokuratura z Wolsztyna prowadzi od kilku dni śledztwo w tej sprawie. Poszukiwane są dwie pary widoczne na pikantnym wideo oraz osoby, które zamieściły film w sieci. Wszystkim grozi kara.

Świętno koło Wolsztyna to nie jedyne miejsce schadzek w województwie wielkopolskim. W Koninie także doszło do miłosnych uniesień. Najprawdopodobniej w środę (5 sierpnia) w samym centrum miasta - na ul. Legionów - jedna para oddała się beztroskiej, seksualnej zabawie. Trzeba przyznać, że pasja kochanków była godna podziwu.

Jeden z gapiów postanowił to wszystko uwiecznić na wideo, które krąży między mieszkańcami Konina. Nagranie dotarło do policji, ale aby wszcząć postępowanie musi ona otrzymać zgłoszenie od kogoś, kto czuje się zgorszony zachowaniem pary.

Czytaj też: Seks na wieży widokowej w Wolsztynie. Jeden z kochanków zrobił coś OBLEŚNEGO [WIDEO]

Wieża widokowa w Świętnie koło Wolsztyna i plac w centrum Konina to tylko nieliczne miejsca w Wielkopolsce, w których pary uprawiają publicznie seks. Znacie inne miejsca w regionie, gdzie kochankowie bez żadnych zahamowań poddają się miłosnym uniesieniom? Dajcie nam znać w komentarzach na naszym Facebooku.

Seks na wieży widokowej w Świętnie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.