SEKSOWNE ciała i WYTRENOWANE brzuchy! Wielka BITWA Lewandowskich i Ronaldów [ZDJĘCIA]

2020-07-10 15:36 pff
Bitwa na ciała
Autor: INSTAGRAM Bitwa na ciała

Oni – przypakowani jak rzymscy gladiatorzy, one – w promieniach słonecznych seksowne jak mityczne nimfy. To prawdziwa bitwa na gorące ciała i wytrenowane klaty!

Robert Lewandowski (32 l.) i jego żona Anna (32 l.) odpoczywają po ciężkim sezonie w ciepłych krajach. „Lewy” pochwalił się perfekcyjną muskulaturą, a „Lewa” - apetycznym ciałem i krągłymi pośladkami. Widać, że dwa miesiące po urodzeniu dziecka wróciła do świetnej formy.

LIGA MISTRZÓW: DRABINKA turnieju rozlosowana! 1/4 1/2 finału Ligi MISTRZÓW [PARY]

Z kolei Cristiano Ronaldo (35 l.) sezonu jeszcze nie zakończył, ale cóż to za problem wsiąść do prywatnego odrzutowca i polecieć pod palmy? Ronaldo również na krótkim urlopie zaprezentował wyćwiczony brzuch. Tymczasem seksapilem emanuje jego partnerka Georgina Rodriguez (26 l.).


Flavio zagrał dla dzieci. ​Snajper Lechii sprawdził się w aktorstwie!

"Dziś stawiam na ODPOCZYNEK, cieszę się rodziną, zdrowiem, słońcem ale OCZYWIŚCIE nie omijam treningów z naszego Wyzwania #FighterChallenge. Dla mnie, jako sportowca, trening to stały punkt każdego wyjazdu. To też mnie relaksuje (o ile dzieci pozwolą dlatego często ćwiczę rano jak jeszcze śpią)" - napisała Lewandowska o treningach podczas wypoczynku.

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.