Wiemy, co powstanie w miejscu stadionu Szyca! Co o tym sądzicie? [SONDA]

2019-10-10 12:55 BM
Nielegalny parking przy stadionie Szyca
Autor: poznan.pl Nielegalny parking przy stadionie Szyca

To już pewne. W miejscu dawnego stadionu Szyca powstanie filharmonia. Poinformował o tym prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak. Trwają prace nad koncepcją budynku. Mieszkańcy są podzieleni w tej sprawie.

Nie hala sportowa, nie park, a filharmonia powstanie w miejscu dawnego stadionu Szyca. Doniesienia medialne sprzed kilku dni potwierdził w swoich mediach społecznościowych Jacek Jaśkowiak.

Miejsce, w którym znajduje się zaniedbany stadion rozgrzewa wielu mieszkańców Poznania. Przez ostatnie lata często mieszkali tam bezdomni, a okolica "straszyła". Teraz wreszcie miejsce zostanie zagospodarowane.

Wszyscy cieszą się, że zmieni się oblicze zaniedbanego miejsca, ale duża część poznaniaków liczyła, że powstanie tam hala widowiskowo - sportowa z prawdziwego zdarzenia. - Fatalny pomysł. Poznań ma piękną filharmonię, a sali widowiskowo-sportowej wciąż nie - to tylko jeden z wielu komentarzy na profilu prezydenta Jaśkowiaka.

Wydaje się, że nie ma już odwrotu i w miejscu stadionu Szyca powstanie na pewno filharmonia. Mieszkańcy Poznania będą musieli się zadowolić wyremontowaną Arenę, o której pisaliśmy TUTAJ.

A jakie jest wasze zdanie? Co powinno powstać w miejscu stadionu Szyca? Czekamy na głosy w naszej sondzie.