Wybory 2023. Tobiasz Musielak zostanie posłem? Żużlowiec Arged Malesy Ostrów Wielkopolski znalazł się na liście wyborczej Bezpartyjnych Samorządowców

i

Autor: FB Sheffield Speedway Wybory 2023. Tobiasz Musielak zostanie posłem? Żużlowiec Arged Malesy Ostrów Wielkopolski znalazł się na liście wyborczej Bezpartyjnych Samorządowców

Ze sportu do polityki?

Wybory 2023. Tobiasz Musielak zostanie posłem? Żużlowiec Arged Malesy Ostrów Wielkopolski znalazł się na liście wyborczej Bezpartyjnych Samorządowców

2023-09-06 10:14

Wybory 2023. Zbliżają się wybory parlamentarne w Polsce. Znamy już prawie wszystkich kandydatów we wszystkich okręgach. Niektóre nazwiska mogą zaskakiwać i tak jest chociażby w okręgu numer 36. Na liście Bezpartyjnych Samorządowców znalazł się czynny żużlowiec Tobiasz Musielak.

Wybory 2023. Żużlowiec na liście Bezpartyjnych Samorządowców

Wybory parlamentarne 2023 odbędą się w Polsce już 15 października. Komitety wyborcze na publikację swoich list mają czas do 6 września, do godziny 16:00 w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej. Większość już to zrobiła.

W okręgu numer 36 (leszczyńsko-kaliskim) zarejestrowano komitet Bezpartyjnych Samorządowców. Numerem jeden jest tam Grzegorz Kulawinek, czyli wiceprezydent Kalisza.

Żużlowiec zostanie posłem? Tobiasz Musielak komentuje

Na liście znalazł się także czynny żużlowiec Arged Malesy Ostrów Wielkopolski - Tobiasz Musielak. 30-latek ma 23. miejsce na liście. - Nie mam absolutnie politycznych zapędów - przyznał w rozmowie z portalem infoostrow.pl.

Obecność czynnego sportowca to spore zaskoczenie. Jest on wychowankiem Unii Leszno, który jest rozpoznawalny wśród kibiców. Tak więc z pewnością może liczyć na sporo głosów.

Bezpartyjni Samorządowcy w okręgu numer 36. Lista kandydatów

 1. Grzegorz Kulawinek
 2. Sławomir Mocek
 3. Donata Majchrzak-Popławska
 4. Paweł Bąkowski
 5. Ewa Witczak
 6. Kamila Mulczyńska
 7. Tomasz Bezen
 8. Beata Hojnacka
 9. Jacek Kołata
 10. Dawid Matczak
 11. Anna Szabel
 12. Piotr Rudzki
 13. Szymon Furman
 14. Agnieszka Lesień
 15. Emil Majorek
 16. Eryk Siwik
 17. Tomasz Maćkowiak
 18. Teresa Rękosiewicz
 19. Ewelina Roszak
 20. Daniel Szumski
 21. Aneta Józefiak
 22. Maciej Borowiak
 23. Tobiasz Musielak
 24. Mateusz Podsadny
Michał Kołodziejczak: Nie pozwolę by PiS wygrało wybory