Najpierw upił 16-latkę, a potem ją pobił zgwałcił! Sadownik spod Radomia usłyszał wyrok

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Najpierw upił 16-latkę, a potem ją pobił zgwałcił! Sadownik spod Radomia usłyszał wyrok

Upił 16-latkę, a potem ją pobił i zgwałcił! Sadownik spod Radomia usłyszał wyrok

2022-06-07 16:37

Ta sprawa wstrząsnęła lokalną społecznością. Sadownik spod Radomia upił, pobił i zgwałcił 16-latkę. We wtorek (7 czerwca) Sąd Rejonowy wydał wyrok w sprawie 65-letniego Eugeniusza C., który zrobił straszne rzeczy nastolatce!

Do tej przerażających wydarzeń doszło w maju 2020 roku. 16-latka podjęła pracę sezonową w gospodarstwie sadowniczym pod Radomiem należącym do Eugeniusza C. Matka dziewczyny także pracowała u niego dorywczo, ale na noc wracała do domu. Dziewczynie właściciel gospodarstwa udostępnił odrębny pokój, by nie musiała dojeżdżać. Według śledczych mężczyzna zaproponował 16-latce alkohol, nakłonił ją, by się z nim napiła, a następnie wbrew jej woli doprowadził do stosunku seksualnego. Nad ranem nastolatka wsiadła na rower i uciekła do domu. Nie wiedziała, co się z nią działo, była obolała i miała porwaną odzież. Jej matka złożyła zawiadomienie o gwałcie.

We wtorek (7 czerwca) Sąd Rejonowy w Radomiu skazał mężczyznę na karę 2 lat i 8 miesięcy więzienia. Ma on też zapłacić pokrzywdzonej 50 tys. zł zadośćuczynienia. Wyrok jest nieprawomocny. Uzasadnienie wyroku było utajnione. Proces również przebiegał z wyłączeniem jawności.

Prokurator żądał dla oskarżonego kary łącznej 2 lat i 8 miesięcy pozbawiania wolności oraz nawiązki dla pokrzywdzonej w wysokości 50 tys. zł. Obrońca wnosił o uniewinnienie oskarżonego. W trakcie rozprawy 65-latek nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Zaprzeczył, że nakłaniał małoletnią do picia alkoholu i że odbył z nią stosunek wbrew jej woli.

Sonda
Jaka kara za zgwałcenie 14-latki?
Maja Staśko o GWAŁTACH na UKRAINKACH "Kobiety są torturowane!"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE