Cieszanów Rock Festiwal 2019 wystartuje już w czwartek [WIDEO]

2019-08-13 15:56 Weronika Kasza
Konferencja prasowa przed 10. edycją Cieszanów Rock Festiwal 2019
Autor: Weronika Kasza Konferencja prasowa przed 10. edycją Cieszanów Rock Festiwal 2019

Podkarpacie już wkrótce stanie się rockową stolicą Polski! Już w najbliższy czwartek na w Cieszanowie wystartuje 10. jubileuszowa edycja Cieszanów Rock Festiwal. Przy kąpielisku “Wędrowiec” zagra dla was wiele rockowych gwiazd - m.in Lao Che, Vader, Armia, Dezerter czy Acid Drinkers.

- Będą dwie sceny - alternatywna i główna. Na obydwu od 15 sierpnia sporo się będzie działo. W tym roku postawiliśmy na taki cykl “the best of CRF” czyli najlepsze wykony z ostatnich 10 lat (...) wystąpi m.in. Dubioza Kolektiv, podczas tego występu czeka nas niespodzianka czy KAT & Roman Kostrzewski - tak podczas konferencji prasowej mówił Artur Tylmanowski, dyrektor artystyczny Cieszanów Rock Festiwal 2019.

Na przyjęcie tysięcy miłośników rockowych brzmień przygotowany jest Cieszanów - Miasto ma już duże doświadczenie, jeśli chodzi o Cieszanów Rock Festiwal. Z wielkim sercem przyjmujemy tych wszystkich, którzy tworzą wspaniałą atmosferę, doskonały klimat. Same dobre opinie słyszę na temat festiwalowiczów. (...) Poziom muzyczny i organizacyjny tego festiwalu jest satysfakcjonujący dla wszystkich i mimo, że jest to mała miejscowość, to warto się tam pojawić, bo to naprawdę fajna impreza - zachęcał Zdzisław Zadworny, burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów. 

Impreza potrwa do 17 sierpnia. 

Zobacz wideo na temat Festiwalu!