Dwóch młodych mężczyzn zatrzymanych w Jaśle, mieli przy sobie amfetaminę

2019-08-13 20:07 BL
Przy mężczyznach w wieku 21 i 22 lat znaleziono narkotyki (zdjęcie poglądowe)
Autor: Marco Verch / Flickr.com Przy mężczyznach w wieku 21 i 22 lat znaleziono narkotyki (zdjęcie poglądowe)

Do dwóch zatrzymań w związku z posiadaniem narkotyków doszło w Jaśle. Mężczyźni w wieku 21 i 22 lat mieli przy sobie amfetaminę i marihuanę. Grozi im do trzech lat więzienia.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce przed tygodniem w godzinach porannych w okolicach wiaduktu przy ulicy 3 Maja w Jaśle. Przejeżdżający nieopodal policjanci, zwrócili uwagę na kilku mężczyzn przebywających w okolicy torowiska.

Podczas gdy funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować, cała grupka rozpierzchła się i zaczęła uciekać. Po krótkim pościgu udało się złapać jednego z mężczyzn. Okazało się, że 22-latek posiadał przy sobie niedozwolone substancje. Policjanci zabezpieczyli 53 gramy amfetaminy i 14 gramów marihuany. Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.

Do kolejnego zatrzymania w Jaśle doszło w czwartek przy szkole na ulicy Staszica. Policyjny patrol wyczulony po poprzedniej akcji, zauważył grupę osób, która podobnie jak poprzednio, na widok radiowozu się rozbiegła.

Policjantom udało się jednak zatrzymać jednego z uciekających mężczyzn. 21-latek posiadał przy sobie foliowe woreczki, w których znajdował się podejrzany biały proszek oraz susz roślinny. Policyjny narkotest potwierdził, że są to narkotyki. Łącznie udało się zabezpieczyć 14 gramów amfetaminy, 47 gramów marihuany, a także jedną tabletkę MDMA, czyli tzw. ecstasy.

Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie również przyznał się do winy. Za posiadanie narkotyków, podobnie jak zatrzymanemu wcześniej 22-latkowi, grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Internetowa drogeria gwarantuje szerszą ofertę oraz niższe ceny. Przekonaj się, korzystając ze strony notino kody rabatowe.