Rzeszów

Czekały na nas park wodny, park historyczny, plac zabaw, mini golf i mnóstwo roześmianych wypoczywających. Działo się!
Restauracja La Famiglia była kolejnym rzeszowskim miejscem, które odwiedziliśmy w ramach letniej akcji ESKA Summer City. Tam spotkaliśmy niezwykle sympatyczne dzieciaki, które spędzają tu półkolonie.
Przed nami kolejne wydarzenia z udziałem rzeszowskiego patrolu ESKA Summer City! Wraz z naszą ekipą pościgacie się gokartami, a także miło spędzicie czas w restauracji.
Wczoraj oglądaliśmy tegorocznego zdobywcę czterech Oscarów. Bawiliśmy się wspólnie z jarosławskimi kinomaniakami i rozdaliśmy mnóstwo gadżetów.
Trwa letnia akcja ESKA Summer City 2019, podczas której możecie spotkać naszą ekipę tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Wspólne imprezy, konkursy z "eskowymi" nagrodami... tak było w ostatnich dniach w Tryńczy i Rzeszowie.
Przed Wami pierwsze imprezy i spotkania z ekipą ESKA Summer City. Już w niedzielny wieczór zawitamy do Tryńczy, a we wtorek spotkacie nas na torze wrotkarskim WyWrotki w Rzeszowie.
Już niebawem na ulice Rzeszowa i innych podkarpackich miejscowości wyjedzie ekipa ESKA Summer City 2019! Szukajcie naszych imprezowych patroli, które dostarczą Wam wiele atrakcji. Jesteście gotowi?