Grzegorz wjechał motocyklem w łańcuch, który odciął mu głowę. Pożegnają go bliscy: Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania

i

Autor: archiwum prywatne Grzegorz wjechał motocyklem w łańcuch, który odciął mu głowę. Pożegnają go bliscy: "Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania"

Bliscy pożegnają 21-latka

Grzegorz wjechał motocyklem w łańcuch, który odciął mu głowę. Pożegnają go bliscy: "Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania"

2022-09-07 10:21

Do strasznej tragedii doszło na wjeździe do kamieniołomu w Stępinie (powiat strzyżowski, Podkarpackie). 21-Grzegorz wjechał motocyklem w łańcuch zabezpieczający wjazd, który odciął mu głowę. Młody mężczyzna zginął na miejscu. Wiadomo, kiedy pożegnają go bliscy.

Stępina. 21-letni motocyklista zginął w wypadku

Przypomnijmy, do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę (3.09.2022) w Stępinie na Podkarpaciu. Grzegorz, 21-letni mieszkaniec Wielopola Skrzyńskiego, przyjechał tam wraz ze znajomymi motocyklem typu KTM. Młody chłopak nie zważając na znaki zakazujące wjazdu na teren kamieniołomu, chciał wjechać tam swoją maszyną. Na wjeździe zawieszony był jednak metalowy łańcuch, który odciął głowę 21-latka.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motocyklem KTM, 21-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, najprawdopodobniej podczas skrętu z drogi powiatowej, wjechał w łańcuch zabezpieczający wjazd na teren żwirowni w Stępinie. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć - informowała strzyżowska policja.

Pożegnają zmarłego motocyklistę Grzegorza

Byliśmy na miejscu tragedii. Każda z napotkanych przez nas osób, załamywała głos na myśl o tragedii, jaka spotkała 21-latka. Ze łzami w oczach wskazywali, że chłopak był przecież jeszcze taki młody.

Wiadomo już, kiedy odbędzie się uroczyste pożegnanie Grzegorza. Pogrążona w smutku i żałobie rodzina informuje, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 8 września 2022 w Kościele Parafialnym w Wielopolu Skrzyńskim. Msza pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 13.00, następnie kondukt żałobny przejdzie na ostatnie miejsce spoczynku Grzegorza, czyli Cmentarz Parafialny I.

"Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić" - głosi napis na nekrologu 21-latka.

Uwaga kierowcy, nadchodzi nowe prawo - obowiązkowe czarne skrzynki w samochodach!

Włącz podcast i poznaj szczegóły!

Listen to "Nowe prawo w Europie. Czarne skrzynki w samochodach!" on Spreaker.