Microsoft rozdaje gry za darmo. Frostpunk, Ash of Gods i Ghost Recon

2020-07-16 13:42 MaAl
XBOX ONE
Autor: brak danych

Microsoft udostępnia aż trzy gry w ramach "Dni grania za darmo". Pobrać możemy min. polski hit "Frostpunk: Console Edition", a także "Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint" i "Ash of Gods Redemption".

„Dni grania za darmo” to okazja dla graczy posiadających aktywną usługę Xbox Live Gold. Dzięki temu można bez dodatkowych opłat pobrać hitowe tytuły. Tym razem Microsoft przygotował aż trzy gry z najwyższej półki.

"Frostpunk: Edycja Konsolowa" to nowa wersja polskiego hitu z dostosowanymi do potrzeb nowych graczy sterowaniem i mechaniką, pozwoli ci w pełni sprawdzić swój zmysł taktyczny na zamarzniętym pustkowiu.

- Frostpunk stawia przed graczami złożone wyzwania strategiczne i stanowi intrygującą opowieść o świecie, w którym nasza planeta została w tajemniczych okolicznościach skuta lodem, cywilizacja, jaką znaliśmy, legła w gruzach, a ludzkość musiała przystosować się do nowych, niezwykle ciężkich warunków. Jako przywódca być może ostatniego prawdziwego społeczeństwa na Ziemi będziesz musiał budować miasto dla ocalałych, rozwijać nowe technologie, badać zamarznięte pustkowie i, co najważniejsze, kierować życiem mieszkańców tak, aby zdołali przetrwać w bezlitosnym świecie. Bez względu na to, czy będziesz władcą o otwartym umyśle, czy wprowadzisz rządy silnej ręki, na pewno odkryjesz, że żaden z twoich wyborów nie będzie oczywisty, a sprawowanie władzy nad ludźmi stanowi brzemię równie ciężkie co poczucie odpowiedzialności za ich losy - czytamy w opisie.

ZOBACZ TEŻ: Polscy twórcy gier nie boją się koronawirusa. W tej branży ostatnie wydarzenia to złoty okres

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to internetowa strzelanka taktyczna. - WCIEL SIĘ W DUCHA UWIĘZIONEGO ZA LINIAMI WROGA
Przetrwaj jako ranny, pozbawiony wsparcia, prześladowany żołnierz, i przypuść kontratak. STAW CZOŁA NAJTWARDSZYM PRZECIWNIKOM
Graj w swoim stylu i pokonaj Wilki – byłych towarzyszy broni stojących teraz po drugiej stronie lufy – oraz ich dowódcę, Cole'a D. Walkera - zachwala producent.

Ash of Gods: Redemption to turowa gra RPG, która łączy w sobie taktyczną walkę, elementy CCG oraz stale ewoluującą historię, w której nikt nie jest bezpieczny przed śmiercią, w tym główni bohaterowie.